„Myslím si, že práce zastupitelstva, tedy i ta moje, by se dala ohodnotit chvalitebnou," řekl.


Podle jeho slov se městu rozhodně podařilo uvedení Hotelu Bobík do provozu. „Myslím si, že i občané pochopili, že je to něco navíc a že to byla správná investice," říká. Stejně tak kvituje i to, že teplý kabát dostala budova školy. „Spotřeba tepla se dneska sleduje všude a tady už to bylo opravdu nutné," říká Pavel Trnka, který je v podstatě „papírovou" opozicí vedení města. „Rád bych ale podotkl, že v případě Volar se opravdu jedná jen o papírovou opozici. V zastupitelstvu celkově nemáme žádné větší komunikační problémy. Proto ani nemám zásadní výhrady proti tomu, na čem se zastupitelé usnesli, vždy to byla věc, kterou jsme prodiskutovali a většinově se na ní shodli," chválí komunikaci v zastupitelstvu Pavel Trnka.


Pokud hodnotí neúspěchy, stejně, jako starostka Martina Pospíšilová a místostarosta Robert Pročka vidí jako neúspěch dům s pečovatelskou službou. „Ten musí zůstat v našem hledáčku. Je nutné tuto otázku vyřešit, jsem rád, že je hotový projekt, teď je nutné najít peníze," myslí si.


Podle jeho slov zůstává ještě otevřenou otázkou i plavecký bazén. „To je věc, na kterou město doplácí, i když na straně druhé je jasné, že je to služba pro obyvatele města a turisty. Když jsme chtěli modernizaci, nadýchli jsme se trochu moc, byl to projekt, kde nás zaskočila cena. Podařilo se nám ho zateplit, opravit střechu, ale je nutné ještě vyřešit vanu a to bude asi věcí názoru, jak dál," poznamenal.