Zmiňovaní kolegové nám opláceli loňskou návštěvu, kdy jsme navštívili včelaře na Kyjovsku a Slovenské Myjavě. Návštěva u nás začala prohlídkou zámku Kratochvíle a poté se přesunuli na návštěvu včelnice našeho jednatele, přítele Vladislava Ženíška v Lučenici.

Náš jednatel zajistil pro 50ti členný zájezd formou společenského posezení drobné občerstvení a poté si prohlédli včelařské zařízení našeho jednatele. Následně účastníci odjeli na vrchol Libína, odkud si prohlédli naše město shora i okolní krajinu.

Naše základní organizace připravila pro delegaci ubytování v internátu Pedagogické školy v Prachaticích, kde místní kuchařky uvařily společnou večeři a poté následovalo společenské posezení za hudebního doprovodu Františka Vojíka, kterého se zúčastnili částečně i členové naší organizace. Po snídani se účastníci zájezdu přesunuli na Třístoličník, odkud se podívali do třech evropských zemí. Po výstupu na Třístoličník byl pro členy zájezdu zorganizován společný oběd v hotelu Černý medvěd v Prachaticích a po následném rozloučení se vrátili zpět domů.

Vladislav Ženíšek, jednatel ZO ČSV, z.s. Prachatice