Na úvodní stránce se mohou návštěvníci stránek o těchto hasičích a jejich činnosti dozvědět všechny potřebné informace. Nechybí zde i kontaktní adresa pro případné zájemce. Čerstvým novinkám z obce je věnována horní část této strany.
Stejně tak přehledná fotogalerie je momentálně věnována výše zmíněným hasičům. Z těchto fotografií je možné si udělat konkrétnější představu o tomto zajímavém projektu.
V sekci obecní úřad nechybí kontakty na starostku a místostarostu. Táto část webu dále obsahuje výčet jmen zastupitelů, nikoli však kontakty. Ve spodní části se nachází základní informace o obci. V podsekci Výhlášky, jak už název sám napovídá, se mohou návštěvníci stránek dozvědět o aktuálních vyhláškách obce. Na webu není možné nalézt aktuální usnesení zastupitelstva obce.
Předposlední sekce obsahuje kontakt na obecní úřad a fotografii s leteckým pohledem na obec. Nechybí zde ani elektronická pošta.
V přehledné návštěvní knize mohou návštěvníci stránek zanechat svůj vzkaz či jakýkoliv dotaz na obecní úřad.

Hodnocení prachatického deníku :
Celkově pěkné zpracování stránek. Informace do některých stránek by se ale určitě měly doplnit. Ve fotogalerii by se mělo objevit více fotografií.

www.tvrzice.wz.cz

Jak se líbí stránky obce Tvrzice vám?
Pište na : reporter.prachaticky@denik.cz