Na úvodní stránce najdou návštěvníci stránek zeměpisnou polohu obce, nadmořskou výšku, rozlohu, počet obyvatel, hustotu osídlení, ale také několik turistických tipů.
Poměrně rušivým prvkem je na oficiálních stránkách obce Křišťanov fotografie na pozadí, která se zobrazuje na každé jednotlivé stránce.
Po levé straně si návštěvníci stránek ihned všimnou přehledně zpracovaného menu, které obsahuje celkem osm sekcí. Zajímavým prvkem nad tímto menu je možnost výběru jazyka stránek a to mezi češtinou, němčinou a angličtinou.
V sekci Historie, jak už název sám napovídá, se nachází přehledně zpracované dějiny obce s několika historickými fotografiemi obce.
V sekci Obecní úřad se nachází úřední deska, vyhlášky a usnesení, která jsou aktuální.
Sekce Aktuality a oznámení, která má za úkol zveřejňovat pro občany obce důležitá aktuální sdělení.
V následující sekci Kontakty nechybí adresa na obecní úřad, kontakt na starostu obce, elektronickou pošta, bankovní spojení a pracovní doba.
V sekci Kde nás najdete najdou návštěvníci stránek informace o přesné poloze obce a to i včetně interaktivní mapy na serveru mapy.cz. Najdou zde i přesnou cestu od směru Prachatice, České Budějovice a od německého Pasova.
Za zmínku jistě stojí pěkně zpracovaná fotogalerie zachycující nejzajímavější místa v obci a jejím okolí. Mohlo by zde ale být o něco více fotografií. Některé fotografie nejsou funkční.
V poslední sekci Odkazy se nachází, jak už název sám napovídá, několik odkazů souvisejících především ze Šumavou.


Hodnocení prachatického deníku :
Celkově pěkné zpracování stránek. Informace do některých sekcí je ale třeba určitě doplnit.

www.kristanov.com

Jak se líbí stránky obce Křišťanov vám?
Pište na : reporter.prachaticky@denik.cz