Pěkně graficky zpracované webové stránky mají obce mikroregionu Netolicka, které mají jednotný, ale velice účelný design. Do tohoto mikroregionu spadají obce Babice, Hracholusky, Chvalovice, Lužice, Mahouš, Malovice, Němčice, Netolice, Olšovice a Vitějovice. Na weby všech těchto obcí se mohou lidé jednoduše dostat přes oficiální stránky mikroregionu Netolicka na adrese www.netolice.cz.
Za zmínku jistě stojí oficiální informační systém města Vimperk. Elegantní design spolu s aktuálními informacemi jsou v současnosti zárukou hojně navštěvované internetové prezentace.
Originální a velice poutavý design mají webové stránky obce Záblatí. Barevné schéma tohoto webu je zvoleno skutečně velice dobře.
Za zmínku stojí i web obce Borová Lada, kde se objevují prakticky denně nové informace.
Z grafického hlediska je velice neefektní celkový design webových stránek obce Křišťanov na adrese www.kristanov.com. Na návštěvníky stránek může působit velice rušivě až nepříjemně.
Webové stránky nemají nebo se je nepodařilo najít u obcí Těšovice, Žernovice, Lipovice, Vrbice, Zábrdí, Želnava, Újezdec, Svatá Maří, Drslavice, Nové Hutě, Bohunice, Lažiště, Radhostice a Kratušín.