Před vstupem do sálu dostala každá žena k svátku Mezinárodního dne žen hezkou kytičku a pak již všechny čekal zajímavý program. Ples zahájila starostka Martina Pospíšilová a se vzácnými hosty, starostou města Hluboká nad Vltavou a senátorem Parlamentu České republiky Tomášem Jirsou a starostou okresního města Prachatice Martinem Malým připila na to, aby se ples vydařil.

Plesovým večerem provázel Miroslav Mareš a do tance hrála skupina Přímý přenos. V průběhu večera vystoupilo duo ALIS se svým úžasným programem Pavouk, kdy některé zvedací a akrobatické prvky braly dech.

Před půlnocí byl tah slosovatelných vstupenek, kdy hlavní výhrou byl barevný velkoplošný televizor se zabudovaným internetem a domů si jej odnesl mladý muž, který řekl, že ho plně využije.

Ples se vydařil, vyprodaný sál a stále plný parket, na kterém se všichni lidé perfektně bavili až do ranních hodin, vše jen potvrdil.  Organizátoři a obsluhující personál zvládli vše na jedničku a děkují sponzorům za hodnotné a krásné ceny a všem lidem, kteří na ples přišli a výborně se bavili.

Plesová sezona ve Volarech tím nekončí, ale plesem města vyvrcholila.

Ladislav Beran