Starostka města Martina Pospíšilová hned v úvodu poděkovala všem, že přišli v tak hojném počtu. Předtančení v podání Edity Hudíkové a Daniela Tlapáka z tanečního klubu MZ Dance Team Praha. První část patřila standardním tancům a všechny tanečníky v sále naladil jejich ladný pohyb i dech beroucí sestavy. Bylo to pěkné zahájení letošního plesu města ve Volarech.

Tančilo se a přišel i kouzelník Martin Čejka, který je držitel několika prvních míst i cen Grand Prix, a to především v nejtěžší kategorii iluzionismu manipulaci. Na plese nechybělo kromě tance i dobré jídlo v podobě rautu, který připravili zaměstnanci hotelu Bobík. O půlnoci se losovala tombola, která byla zajímavá a ceny, které čítala, čekaly na své majitele.

Zdroj: Ladislav Beran

Losovalo se z klobouku od desátého místa. Zahájila paní starostka a po té již od jednotlivých výherců každý kdo uspěl z klobouku tahal další a další ceny až k závěrečné televizi, kterou získala dáma a užijí ji společně s manželem v nedaleké hájence. Vše šlo podle plánu i domluva s těmi na hoře byla zřejmá. Neboť po losování a prvním tanci po něm zhasla v sále světla, to ledovka, která způsobila již přes den několik výpadků musela přijít i na ples. Nálada byla výborná a trvala i po opětovném nahození elektriky až do ranních hodin.

Ladislav Beran