Na sobotu 28. května je připravena velká charitativní akce na podporu Hospice sv. Jana N. Neumanna, do které se zapojilo mnoho tanečních, fitness a sportovních lektorů a instruktorů z Prachatic a blízkého okolí.


Akce se uskuteční v sále Národního domu Prachatice a její název „Zdravý den se Zumbou pro hospic“ plně koresponduje s programem. Program zahájí úderem desáté hodiny komorní taneční soubor T.A.M. při DDM Prachatice baletním předtančením. Poté se již program rozjede na plné obrátky a s hodinovou pauzou na oběd se zde budou nepřetržitě střídat certifikovaní lektoři připravení ukázat to nejlepší ze svých cvičebních hodin a zasvětit příchozí do základů Aerobicu, Power jógy, Bosu, Pilates, cvičení na skákacích trampolínkách, orientálních tanců. Jak je z názvu patrné, celým dnem bude provázet Zumba. Navíc ti největší sportovní nadšenci mají možnost místo oběda vyzkoušet skákací boty.


Kapacita sálu je omezená a i zdatní sportovci musí odpočívat a relaxovat. Z tohoto důvodu je pro každého příchozího připraven bohatý doprovodný program. Své služby proto nabídce výživový poradce, masérka. Nové trendy v líčení a nehtové kosmetice se dozvíte od profesionálních kosmetiček. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně vstupenky.


Vstupenky si můžou zájemci zakoupit v předprodeji za 199 Kč v prachatické KISce nebo na místě, popř. u svých lektorů. Všechny vstupenky jsou slosovatelné.
Závěr charitativní akce pro hospic je plánován na půl pátou hodinu odpolední. Po poslední zumbařské ukázce se uskuteční slosování lístků a následně bude výtěžek z celé akce předán zástupci Hospice sv. Jana N. Neumanna v Prachaticích