Tvoje jméno si celá léta v Netolicích každý spojuje se sportovní halou a netolickým kempem Podroužek. Co nového jste v poslední době připravili pro návštěvníky autokempu a sportovní haly?
Na kempu a zároveň v tělovýchově pracuji už od roku 1994. V letoším roce jsme v klubovně ve sportovní hale vyměnili kuchyňskou linku včetně sporáku a lednice. Stávající vybavení již bylo nevyhovující, také na kempu jsme v některých chatách pořizovali nové vybavení. Další investice se odloží až po skončení sezony. Vše je závislé na financích.

Jsi celý rok mezi sportovci, sportuješ sama aktivně?
Spíš rekreačně, ale snažím se cvičit pravidelně. V domečku navštěvuji jógu a powerjógu, do haly chodím na zdravotní cvičení. Na podzim, když mám volnou sobotu, tak ráda jezdím s turistickým oddílem na výlety na Šumavu.

Kdy a kde trávíš dovolenou, když pracuješ celé léto v kempu?
V létě si dovolenou vzít nemohu, vybírám si ji až po sezoně. Nejraději jsem ale doma, nebo někam jedu jen na prodloužený víkend.

Tvůj manžel je vášnivým rybářem, jíš ryby? A máš nějaký oblíbený recept?
Můj muž chodí na ryby rád, nechodí sice pravidelně, spíš je to pro relaxaci. Nejraději chytá dravé ryby. Ryby jíme celá rodina včetně naší kočky. Nejraději mám okouny. A recept je úplně jednoduchý. Vykuchaného okouna osolím, obalím v hladké mouce s drceným kmínem a opeču dokřupava. Jíme s čerstvým chlebem.

Co ti udělalo v poslední době největší radost?
Raduji se každý den z maličkostí, když se v práci daří, když jsou klienti u nás spokojení a pochválí. Když přijedou domů děti, když se mi podaří dobrá večeře, nedělím radost na velkou a malou, každá radost je fajn.