Celá tato sestava v současné době zkouší v menší místnosti, kde samozřejmě nechybí plakáty jiných kapel, v neposlední řadě jsou ale tady uskladněné i nástroje. Ty jsou zároveň i největší investicí kapely. „Vůbec bychom se nezlobili, kdybychom sehnali nějakého sponzora, přece jenom je aparatura drahá a my ji tak kupuje postupně. Podle našich finančních možností,“ řekl Docent.

A jak probíhají zkoušky? „Je pravda, že zkoušky nejsou vždy klidné. Občas letí i židle, to je ale ve výjimečném případě,“ úsměvně vyprávěl Docent s tím, že ale tato menší rivalita kapele rozhodně moc svědčí.

Rivalita se tak podle jeho slov nejčastěji projevuje v hlasitostí podání jednotlivých názorů. „Určitě se mezi některými z nás objevuje i ponorka, protože jsme spolu velmi často,“ s poohlédnutím na Speedyho řekl Docent.

Vtipné poznámky nemá jen Docent, i když popíchnutí se od něj dočkala za chviličku i jedna ze zpěvaček. Ze všech členů je cítit velké kamarádství a k tomu sem tam nějaká ta vtipná průpovídka určitě patří.

Za dobu, co kapela funguje, se stejně jako u jiných kapel členové často vystřídali. Pevnou základnu tvoří hlavně Speedy s Docentem, kteří jsou v kapele od samého začátku.

Ostatní se časem přidali a prozatím se tak sestava drží. Dokonce i vyrovnaně. Dva členové dojíždějí z Českých Budějovic, stejný počet z Vodňan a na ně v Netolicích čekají Speedy s Docentem.

Jak si vzpomíná na vstup do kapely jedna ze zpěvaček? „Dozvěděla jsem se o kapele přes Speedyho, a tak když hledali novou zpěvačku, šla jsem na zkoušku. Ta se mi ale dvakrát nepovedla a do kapely mě nevzali. Jenže jsem potom tak dlouho otravovala, až mi dali druhý pokus. No a od té doby s nimi zpívám,“ popisovala Crashinda, která zároveň přiznala, že na hlasivky je dobré pivo. „Nesmí se to s ním samozřejmě přehánět,“ přidala s úsměvem.

Kapela má ale také neobvyklý název. Jak vůbec vznikl? „Původně jsme ještě měli jiné pracovní názvy, a to Eleven a nebo Horox. Současný název vznikl prostě. Když jsme se náhodou neshodli a vznikla nějaká ta menší hádka, nechtěli jsme na sebe být sprostý. No a tak jsme se posílali „do otvoru“. A zanedlouho byl název na světě,“ vyprávěl Speedy.

A jak to tak bývá, všechny členy spojuje hlavně velká láska k muzice. Proto také razí heslo: „Je jedno jakou muziku hrajeme, hlavně, že vůbec hrajeme“.

„A my se pořád učíme. Sice hrajeme trochu tvrdší muziku, ale mohu přiznat, že se i přes to pořád hledáme. Samozřejmě k tomu patří i to, že se stále učíme novým věcem, hlavní inspirací nám jsou i jiné kapely. Vedle toho hrají důležitou roli naše pocity. Ty většinou také ovlivní konečnou podobu skladby,“ konstatoval Docent s tím, že na skladbách je inspirace jinou muzikou určitě pozorovatelná.

Podle slov Speedyho ale velký dík patří také Zdeňkovi Roučkovi, se kterým společně s Docentem ze začátku hráli na několika kulturních akcích v Netolicích. „Doba, kdy jsme s ním hráli, nám hodně pomohla, a to hlavně v sehrání,“ tvrdil člen kapely.

A poslechnou si metaláci i nějakou tu romantiku? Jak všichni svorně tvrdili, baladickou melodii ano. „Na takové ty slaďáky ale určitě nejsme,“ upřesnili.

Ale i u vyznavačů tvrdší muziky hraje před koncertem svou roli nervozita. „Já mám například velký problém zapamatovat si text. A to teď musím dopilovat, protože nás v květnu čeká koncert ve Zbudově,“ tvrdila Crashinda.

„To určitě, psychika dělá hodně. Někdy proto i před koncertem na sebe vyjedeme. Když už ale stojíme na pódiu, podporujeme se, jak to jen jde,“ doplnil Crashindu Docent a dodal, že jako kapela se musejí učit ještě hodně.