LEGENDA:
U stran uvádíme počet hlasů a procenta hlasů v obci. Pokud strana nedostala ani jeden hlas, není na seznamu.
Vysvětlivky ke zkratkám stran:
KONS (Konzervativní strana)
KSČM (Komunistická strana Čech a Moravy)
ČSSD (Česká strana sociálně demokratická)
SPOZ (Strana Práv Občanů Zemanovci)
ES (Evropský střed)
KDU–ČSL (Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová)
PB (Volte pravý blok)
SZ (Strana zelených)
ČPS (Česká pirátská strana)
DSSS (Dělnická strana sociální spravedlnosti)
SSO (Strana svobodných občanů)
ODS (Občanská demokratická strana)


Babice ⋌72,97 %
strana ⋌mandáty  procenta
Marie Pivoňková⋌1 18,11%
Petr Žaček⋌ 1 15,64%
Pavla Simandlová⋌0  8,23%
Helena Štěpková⋌ 0  6,58%
Jan Kümmel⋌0  7,41%
Martin Fiala⋌ 1 18,52%
Zdeněk Simota⋌1  9,05%
Anna Pilátová⋌1 16,46%

Bohumilice ⋌71,02 %
KDU–ČSL⋌4 58,67%
NS - Hasiči⋌3 37,36%
TOP 09⋌0  3,97%

Bohunice ⋌100,00 %
SNK Bohunice⋌5 100,00%

Borová Lada⋌76,62%
Občané obce⋌1 13,49%
Sdružení B. Lada⋌1 15,13%
SNK 1⋌2 27,22%
SNK 2⋌1 13,32%
SNK 3⋌1 17,11%
Sdr. Nový Svět⋌1 13,73%

Bošice⋌ 70,12%
KSČM⋌2 27,82%
KDU–ČSL⋌2 24,29%
SPDRB⋌3 47,89%

Budkov⋌74,68 %
Alena Bláhovcová⋌1 11,44%
Blažena Šíslová⋌1 10,90%
Božena Helvichová⋌
Szemánová⋌0  5,99%
František Řezník⋌1  9,54%
Josef Markytán⋌1 11,44%
Otmar Rozsypal⋌1  9,54%
Petr Hejhal⋌1 10,63%
Jindřich Fridrich⋌1 14,44%
Miluše Ženíšková⋌0  7,36%
Mir. Hužerová⋌0  8,72%

Buk ⋌76,21 %
KSČM⋌1 22,25%
SNK⋌6 77,75%

Bušanovice ⋌56,59 %
SNK Bušanovice⋌5 50,74%
SNK Dolní a Horní
Nakvasovice⋌4 49,26%

Čkyně⋌ 65,01 %
ODS⋌2 21,73%
Obč. sdr. za rozvoj
Čkyňska⋌2 21,68%
SNK Čkyně⋌6 43,47%
SPOZ⋌0 3,26%
SSO⋌1 9,87%

Drslavice⋌ 77,03 %
Jan Mauric⋌1 11,80%
Jana Smolíková⋌1  9,94%
Jitka Sýkorová⋌0  4,97%
Lukáš Dubovský⋌0  9,32%
Hana Patrasová⋌1 13,98%
Jitka Sýkorová⋌1  9,94%
Miroslav Dočkal⋌1 14,60%
Mir. Binderová⋌1 13,04%
TOP 09⋌1 12,42%

Dub⋌ 55,84 %
KSČM⋌1 11,26%
VV⋌1 18,90%
SNK–ED⋌7 69,84%

Dvory ⋌77,05 %
SNK⋌1 20,63%
TOP 09⋌6 79,37%

Horní Vltavice⋌ 50,00 %
Star. a nezávislí⋌2 35,21%
TOP 09⋌5 64,79%

Hracholusky ⋌69,53 %
KSČM⋌0  3,72%
KDU–ČSL⋌5 47,43%
SNK Hracholusky⋌3 30,97%
TOP 09⋌1 17,88%

Husinec ⋌61,76 %
ČSNPPMH⋌1  7,85%
ČSSD⋌1  7,39%
KS⋌1  5,50%
KDU–ČSL⋌1  5,70%
Mladí pro Husinec⋌0  2,36%
ODS⋌1  9,25%
SNK Změna pro město
Husinec ⋌1  8,94%
SNK Pro město
Husinec 2010⋌3 15,88%
SPPSŽOP⋌1  5,22%
SD – SN⋌1  9,96%
Star. a nezávislí⋌1  5,38%
TOP 09⋌3 16,55%

Chlumany ⋌51,19 %
SNK I.⋌7 100%

Chroboly ⋌53,93 %
ČSSD⋌5 54,46%
KSČM⋌2 18,57%
ODS⋌2 26,97%

Chvalovice ⋌57,82 %
Anna Mačková⋌1 11,18%
František Novák⋌0  6,12%
Jaroslava Tejmlová⋌1 13,71%
Luboš Pöschl⋌1 12,45%
Marcela Mrázová⋌1  9,49%
Miluše Divišová⋌0  8,86%
Petr Borovka⋌1 11,39%
Romana Pöschlová⋌1 13,29%
Růžena Nováková⋌1 13,50%

Kratušín ⋌86,00 %
SNK Chlístov⋌1 20,50%
Petr Toušek⋌0  5,50%
SNK Kratušín⋌4 74,00%

Křišťanov⋌ 35,29 %
Star. a nezávislí⋌7 100%

Ktiš ⋌59,02 %
KSČM⋌1 13,69%
ODS⋌1 18,51%
Za hospodářský rozvoj obce
Ktiš a jejích osad⋌4 46,95%
Za obn. a údrž. ŽP obce a
osad⋌1 20,85%

Kubova Huť⋌ 83,72%
Kubovka⋌3 38,08%
Pro rozvoj obce⋌2 28,45%
TOP 09⋌2 33,47%

Kvilda⋌ 77,08%
Hlas ob. Kvildy⋌1 14,07%
Kvilda pro děti⋌1  9,61%
Kvilda pro občany⋌0  7,44%
Kvilda veselejší⋌0  5,41%
Naše Kvilda- SNK⋌4 46,96%
Za udržitelný rozvoj obce a
zdravý rozum⋌1 16,51%

Lažiště ⋌69,96 %
SNK⋌5 52,37%
Za krásné Lažiště⋌4 47,63%

Lčovice ⋌64,17 %
Blažena Kutová⋌1 10,81%
Daniela Lahodná⋌0  3,60%
Gab. Geroldová⋌0  2,70%
Karel Schneider⋌1 11,53%
Ivo Müller⋌1  9,91%
Jind. Kalousová⋌1  9,55%
Marie Hodinová⋌1  8,65%
Miroslav Kouba⋌1 10,81%
Jan Toman⋌1 12,25%
Patrik Tomášek⋌1 10,09%
Radek Novotný⋌0  3,96%
Václav Frk⋌1  6,13%

Lenora ⋌49,51 %
KDU-ČSL⋌0  9,17%
ODS⋌4 49,18%
VV⋌3 41,65%

Lhenice ⋌46,87 %
AKORD⋌1  9,57%
KDU–ČSL⋌1 11,11%
Nez. pro naše Lhenicko
⋌2 22,20%
ODS⋌4 32,58%
TOP 09⋌3 24,54%

Lipovice ⋌64,47%
Anna Píchová⋌1 13,16%
Pavel Bártík⋌1 12,41%
Jan Toman⋌1 12,22%
M. Mühlsteinová⋌1 13,16%
Miloslava Alešová⋌0  7,71%
Olga Šejnová⋌1 10,34%
Václav Myšák⋌0  6,39%
Václav Pícha⋌1 13,53%
Věra Koubová⋌1 11,09%

Lužice⋌ 64,52%
ODS⋌0  6,98%
Lužice 2010⋌5 93,02%

Mahouš⋌ 63,93%
František Brožka⋌1 14,25%
Jan Čejka⋌1 13,98%
Jan Šíma⋌1 15,04%
Josef Veselka ml.⋌0  7,92%
Karel Čapek⋌1 13,72%
Milan Stojaník⋌1  8,71%
Miroslav Caletka⋌1 12,14%
Pavl. Lohonková⋌1 14,25%

Malovice⋌ 63,65 %
ČSSD⋌4 35,85%
ODS⋌2 23,14%
TOP 09⋌5 41,01%

Mičovice ⋌62,59 %
SNK Mičovice I.⋌5 58,44%
SNK Mičovice II.⋌4 41,56%

Nebahovy ⋌72,54 %
ČSSD⋌2 20,60%
SNK Nebahovy⋌5 52,09%
Za harmonický rozvoj
našich obcí⋌2 27,31%

Němčice ⋌73,51 %
Antonín Benák⋌1  9,46%
Eva Šustrová⋌0  6,36%
Drah. Smíšková⋌0  2,64%
František Hondlík⋌1 11,16%
František Šálek⋌0  4,34%
Mar. Bohoňková⋌1  9,77%
Radek Rypota⋌1 11,94%
Jindra Jánská⋌0  4,34%
Michal Veselý⋌1  9,77%
Pavel Kocina⋌0  3,88%
Petra Prenerová⋌0  1,24%
Tomáš Kříž⋌1 11,47%
Václav Prener⋌0  2,48%
Václav Šustr⋌1 11,16%

Netolice⋌50,05 %
ČSSD⋌3 23,03%
KSČM⋌1  5,76%
KDU–ČSL⋌1 10,15%
Nez. pro Netolice⋌4 24,70%
ODS⋌5 28,83%
TOP 09⋌1  7,53%

Nicov ⋌60,29 %
SNK⋌7 100,00%

Nová Pec ⋌55,98 %
KSČM⋌2 23,92%
SNK pro N. Pec⋌3 28,97%
Star. a nezávislí⋌2 19,59%
SPOZ⋌2 27,51%

Nové Hutě⋌ 62,50 %
Daniel Kunc⋌0 13,67%
Jan Kavan⋌1 18,71%
Jaroslav Stuchlý⋌1 14,39%
Jiří Petráň⋌1 19,42%
Jitka Urbanová⋌1 16,55%
Zdeněk Vácha⋌1 17,27%

Olšovice⋌ 81,58%
Hana Pavlová⋌0  7,25%
Jaroslav Kunzl⋌1 13,77%
Jaroslav Mařík⋌0  7,97%
Jaroslav Podlaha⋌1 16,67%
Jaroslava Maříková⋌1 14,49%
Jiří Matějka⋌1 12,32%
Josef Pavlík⋌1 12,32%
Miloslav Pavel⋌0  5,07%
Václav Brožka⋌0 10,14%

Pěčnov ⋌45,74%
SNK⋌7 100,00%

Prachatice ⋌ 48,16 %
ČSSD⋌6 24,77%
KSČM⋌2  9,78%
KDU–ČSL⋌2  7,78%
ODS⋌4 17,79%
Pro Prachatice⋌4 14,75%
SNK ED⋌0  2,44%
SZ⋌0  3,94%
Suverenita⋌0  0,66%
TOP 09⋌2  7,99%
Věci veřejné⋌0  3,35%
Volba pro město⋌1  6,77%

Radhostice⋌ 65,47 %
KSČM⋌3 39,23%
KDU-ČSL⋌2 26,88%
Nezávislí⋌2 33,89%

Stachy ⋌62,69 %
KSČM⋌2 12,65%
KDU–ČSL⋌2 11,51%
Nez. strana za
rozvoj Stašska⋌3 16,63%
Sdr. pro změnu a kulturní
kl. Královák⋌2 16,16%
Sdružení přátel sportu
a hasičů⋌1 10,25%
Stachy občanům⋌3 18,36%
St. rozv. strana⋌2 14,43%

Stožec ⋌73,96 %
SNK – Stožecko⋌4 51,21%
SNK obce Stožec⋌3 48,79%

Strážný⋌82,76 %
ČSSD⋌2 30,39%
KSČM⋌1 22,30%
Nezávislí⋌3 34,23%
Star. a nezávislí⋌1 13,07%

Strunkovice⋌60,62 %
ČSSD⋌1 15,75%
KDU–ČSL⋌7 59,87%
Star. a nezávislí⋌3 24,37%

Svatá Maří⋌70,68 %
SDH Smrčná⋌1 11,34%
SDH Svatá Maří⋌3 29,35%
Ženy a has.Štítkov⋌1 10,69%
Ženy Sv. Maří⋌1 15,18%
SK Sv. Maří⋌3 33,44%

Šumavské Hoštice⋌62,14%
Pro obč. a obec⋌7 95,62%
TOP 09⋌0  4,38%

Těšovice⋌59,57 %
SNK Běleč⋌5 52,26%
SNK Těšovice⋌4 47,74%

Tvrzice⋌80,41%
SNK⋌4 54,40%
TOP 09⋌3 45,60%

Újezdec⋌77,19 %
Hej rup⋌7 100,00%

Vacov⋌63,61%
KSČM⋌3 17,87%
KDU–ČSL⋌1  8,33%
ODS⋌7 44,28%
SNK⋌3 17,85%
TOP 09⋌1 11,67%

Vimperk⋌38,33%
ČSSD⋌2 11,76%
Volba pro město⋌4 21,66%
KSČM⋌2 11,90%
KDU – ČSL⋌2  8,90%
TOP 09⋌0  4,77%
ODS⋌2 12,01%
SNK ED⋌5 23,89%
SSO⋌0  2,52%
Strana zelených⋌0  2,59%

Vitějovice⋌75,57 %
SNK⋌6 60,56%
SNK - ZMĚNA pro
obec Vitějovice⋌3 39,44%

Vlachovo Březí⋌53,23%
Jan Horák⋌0  3,78%
KDU–ČSL⋌5 32,40%
TOP 09⋌3 19,72%
Vlachovo Březí⋌7 44,10%

Volary⋌47,21 %
ČSSD⋌3 19,51%
HNHROM⋌6 35,27%
KSČM⋌3 20,38%
Město lidem⋌2 13,45%
ODS⋌1 11,39%

Vrbice⋌86,54 %
SNK⋌3 51,35%
Za připojení Vrbice
k Vacovu⋌2 48,65%

Záblatí⋌66,56 %
TOP 09⋌5 65,31%
Záblatí a osady⋌2 34,69%

Zábrdí⋌85,11%
Emilie Dočkalová⋌1 11,92%
Eva Dočkalová⋌0  7,25%
Marie Pavelková⋌1 16,58%
Miroslav Hinšt⋌1 16,58%
Ondřej Turek⋌0  7,25%
Roman Barborka⋌1 12,95%
Václav Muska⋌0 11,92%
Zdeněk Půbal⋌1 15,54%

Zálezly⋌41,80%
Star. a nezávislí⋌7 100,00%

Zbytiny⋌74,90 %
ODS⋌0  4,52%
SNK I.⋌1 16,22%
SNK II.⋌3 28,82%
SNK Pro Zbytiny⋌2 19,40%
Zbytinská devítka⋌3 31,04%

Zdíkov⋌55,41 %
Hasiči Zdíkov⋌5 35,87%
KSČM⋌1  9,01%
ODS⋌2 13,14%
SNK⋌5 29,96%
SNK Karla Matyse⋌2 12,03%

Žárovná⋌79,55%
KSČM⋌1 22,95%
ODS⋌0  3,75%
SNK⋌6 73,30%

Želnava⋌67,92 %
Nezávislí II.⋌2 49,84%
SNK⋌3 50,16%

Žernovice⋌79,40%
NK Žernovice⋌4 52,21%
SNK⋌3 47,79%

Složení zastupitelstev:
Prachatice:
Kollar Zdeněk (KSČM)⋌638
Velich Ladislav (KSČM)⋌579
Koptíková Zdenka (TOP 09)⋌566
Mrázová Hana (TOP 09)⋌549
Štemberková R. (KDU–ČSL)⋌618
Rosa Václav (KDU–ČSL)⋌606
Klimeš Jan (ČSSD) ⋌1 464
Krejsová Jana (ČSSD)⋌1 458
Stráský František (ČSSD)⋌1 257
Šíma František (ČSSD)⋌1 204
Toncar Jan (ČSSD)⋌1 131
Roháček Michal (ČSSD)⋌1 022
Malý Martin (ODS)⋌1 227
Bauer Jan (ODS)⋌1 127
Přívozník Ladislav (ODS)⋌1 016
Zikmund Alexandr (ODS)⋌979
Zeman Robert (Pro PT)⋌1 151
Tajanovská Andrea (Pro PT)⋌828
Gros Miroslav (Pro PT)⋌778
Štěpán Kamil (Pro PT)⋌751
Bolek Milan (VPM)⋌1 059

Vimperk:
Petrášek Bohumil (VPM)⋌902
Janásková Šárka (VPM)⋌722
Vávrová Věra (VPM)⋌642
Líkař Jan (VPM)⋌ 624
Rückerová Dagmar (ODS)⋌572
Cais Jiří (ODS)⋌402
Dvořák Pavel (SNK ED)⋌867
Hajník Roman (SNK ED)⋌794
Martanová Jar. (SNK ED)⋌667
Drenčeni Luboš (SNK ED)⋌661
Janda Emil (SNK ED)⋌617
Střeleček Karel (ČSSD)⋌ 576
Bednarčík Petr (ČSSD)⋌405
Zámečník Jaroslav (KSČM)⋌ 562
Řehoř František (KSČM)⋌407
Hlava Stanislav (KDU–ČSL)⋌589
Bejček Josef (KDU–ČSL)⋌409

Netolice:
Pešek Vladimír (NK)⋌351
Mužíková Dana (NK)⋌308
Hondlík Ondřej (NK)⋌264
Martanová Martina (NK)⋌261
Matějeková Helena (ČSSD)⋌300
Maroušková Jitka (ČSSD)⋌289
Filip Vladimír (ČSSD)⋌276
Petrášek Oldřich (ODS)⋌343
Dvořák Miroslav (ODS)⋌314
Pižl Karel (ODS)⋌310
Uhlíková Iveta (ODS)⋌261
Reidingerová Lucie (ODS)⋌254
Churáček Jiří (TOP 09)⋌ 121
Pešek Jaroslav (KSČM)⋌204
Filipová Eva (KDU–ČSL)⋌205

Volary:
Pročka Robert (ČSSD)⋌ 420
Míková Dana (ČSSD)⋌402
Rolčík Ivo (ČSSD)⋌385
Horálek Petr (ODS)⋌297
Pospíšilová M. (HNHROM)⋌722
Pavlík Vít (HNHROM)⋌ 610
Kozák Roman (HNHROM)⋌601
Trubelová Šárka (HNHROM)⋌571
Čmerda Petr (HNHROM)⋌448
Janda Martin (HNHROM)⋌ 460
Čutka Vladimír (ML)⋌266
Mikšík Vilém (ML)⋌260
Krátký František (KSČM)⋌395
Cigánek Jiří (KSČM)⋌ 395
Trnka Pavel (KSČM)⋌386

Husinec:
Hasil Miloslav (STAN)⋌100
Tesárek Petr (ODS)⋌195
Friedberger Pavel (KONS)⋌76
Toušek Miloslav (NK)⋌98
Oulický Jiří (NK)⋌ 121
Friedberger Ludvík (TOP 09)⋌261
Pluhařová Markéta (TOP 09)⋌144
Halabrínová Mirka (TOP 09)⋌117
Klesner Robert (KDU–ČSL)⋌118
Heinzl Václav (SD-SN)⋌ 110
Takáč Filip (NK)⋌ 102
Vastl Karel (NK)⋌204
Neužil Jaroslav (NK)⋌120
Vacík Jan (NK)⋌118
Kudýn David (ČSSD)⋌99

Vlachovo Březí:
Novotný Michal (NK)⋌383
Růžička Jiří (NK)⋌366
Dragoun Lubomír (NK)⋌359
Pokorný Jaroslav (NK)⋌323
Kouba Pavel (NK)⋌ 311
Nerad Martin (NK)⋌306
Koubová Jindřiška (NK)⋌288
Hálek Jaromír (KDU–ČSL)⋌361
Kubašta Petr (KDU–ČSL)⋌319
Předota Josef (KDU–ČSL)⋌269
Fiedler Jan (KDU–ČSL)⋌198
Smolová Jana (KDU–ČSL)⋌213
Kužvart Václav (TOP 09)⋌170
Sellner Martin (TOP 09)⋌160
Hebíková Blanka (TOP 09)⋌155
Uvedeno je jméno kandidáta a počet hlasů, které získal.