Pondělí
Tolik let připravovaná, zatracovaná a znovu na milost vzatá státní maturita opět utrpěla šrám. Na internet unikly pracovní listy z českého jazyka a literatury určené k ústní dílčí zkoušce.
Deník: Ministerstvo nejprve vyhrožovalo až desetimilionovou pokutou, pokud někdo cokoli prozradí, teď se ale nic neděje. Trochu podivný postoj.


Úterý
Školou v Netolicích otřásla tragédie. Žák sedmé třídy ještě před začátkem vyučování ze zatím neznámých příčin vypadl z okna záchodků ve třetím patře. Některé informace z jedné ze sociálních sítí naznačují, že chlapec se k tomuto kroku rozhodl sám.
Deník: Sociální síť je plná nejrůznějších vzkazů a volání. Opravdu se nedalo této tragédii předejít?


Středa
Pořizování zvukového záznamu ze svých jednání si schválili vimperští zastupitelé. Nahrávky si ale budou smět přehrát zatím jen oni sami a vedoucí odborů města. Prachatičtí jednání rovnou pustí do kabelové televize.
Deník: O zastupitelstva lidé zájem nemají. Není divu, by uspala nejen pana knížete.


Čtvrtek
Prachatická správa domů a bytů počítá, že i letos bude pokračovat se zateplováním objektů v majetku města. Financovat je bude z vybraného nájemného a státních dotací.
Deník: I když se nájemníci nedovolali nižšího nájemného, efekt protesty nakonec přinesly.


Pátek
Lázeňská ulice v Prachaticích se snad konečně začíná přibližovat svému názvu. Po té, co město přestěhovalo většinu nepřizpůsobivých nájemníků do jiné části města, začíná tam být klid.
Deník: Hlučno je poslední dobou v ulici Krumlovská. A tam to asi nikomu nevadí.


Sobota
Lékaři dostanou přidáno. Všichni. I ti, co výpověď nepodali.
Deník: Spravedlnost asi existuje. Jen aby teď nezačali vydírat také hasiči a policisté.