Svou oblibu si našly taneční kurzy také ve Strunkovicích nad Blanicí. „Od tohoto pátku začínají v sále kulturního domu hned dva taneční kurzy, a to pro začátečníky a pro pokročilé pod vedením Radky Karvánkové a Tomáše Ondráška, které pořádá občanské sdružení DEMDAAL a Kulturní komise Městyse Strunkovice nad Blanicí,“ uvedla za organizátory Růžena Nováková. „Radka s Tomášem jsou skvělí nejen v tanci, o čemž svědčí jejich mnohé úspěchy v soutěžích, ale jsou také vynikajícími lektory. Při své loňské premiéře dokázali připravit velmi zajímavé taneční hodiny, doplněné i výukou společenského chování,“ dodala.

Na parketu se tak bez problému společně učily tančit mladší i starší páry, dokázaly společně vytvářet atmosféru vzájemné tolerance a pochopení, která přispěla k vzájemnému obohacení. „V letošní roce bude tedy každý pátek od 18 hodin začínat kurz pro začátečníky a na něj bude od 20:15 navazovat kurz pro pokročilé. V každém kurzu nás čeká 10 tanečních lekcí, společný bude slavnostní raut a závěreční ples,“ shrnula Nováková.
Oba kurzy jsou tedy otevřeny zájemcům všech věkových kategorií a je stále ještě možné se přihlašovat prostřednictvích webových stránek www.demdaal.cz, kde jsou uvedeny všechny podrobné informace k oběma tanečním kurzům.