Své ano si zde na Silvestra 2010 přesně v poledne řekli frontman strakonické rockové kapely Parkán Ivan Trojan se svou vyvolenou Pavlínou Brožovskou.

"Silvestr je pro mne jakýmsi šťastným a magickým datem, ve stejném dni se brali před padesáti lety i moji rodiče. Navíc je to opravdu krásný den," uvedl k termínu svatby pro Deník Ivan Trojan. A proč zrovna Prachatice? To je též velice jednoduché. "Oddávat nás bude prachatický starosta, který je Ivanovo kamarádem," dodala nevěsta.

A prachatický starosta Martin Malý ani při obřadu neopomněl vzpomenout na dobu, kdy se s hudebníkem poprvé setkal. "Jsem rád, že to mohu být právě já, kdo oddává ikonu jihočeského rocku Ivana Trojana, se kterým jsem se seznámil před pětadvaceti lety na jedné ze zábav. Tehdy mi bylo šestnáct a ani ve snu mě samozřejmě nenapadlo, že bychom se někdy mohli setkat za této situace," uvedl mimo jiné starosta Martin Malý.

Po svatebním obědě však již pro Ivana Trojana opět nastávala práce. Parkáni večer vyrážejí hrát na silvestrovskou diskotéku do Katovic.