Již tradičně se 29. listopadu sešli zájemci z řad místních obyvatel v Informačním středisku ve Stožci a mohli si tak zpříjemnit čtvrteční podvečer. Všichni příchozí si kromě klábosení, jak napovídá název akce, mohli vyrobit klasické adventní věnce na stůl se čtyřmi svíčkami, věnce na dveře či letos nově i svícínky do květníčku s jednou svíčkou.

Letos jsme nově pořádali tuto akci také ve spolupráci se Základní školou v Nové Peci. Tam se všichni zájemci o tvorbu vánočních dekorací sešli už ve středu 28. listopadu, právě v prostorách základní školy.

I zde si všichni příchozí mohli příjemně poklábosit a vytvořit různé vánoční dekorace. Akce v Nové Peci se setkala s dobrým ohlasem, a tak věříme, že i zde to byl základ pro vytvoření nové předvánoční tradice.

Oba dva dny se letos velmi vydařily, sešlo se celkem 24 zájemců z řad místních obyvatel a vytvořilo se hodně krásných vánočních dekorací. Na závěr nezbývá než říci, že již teď se těšíme na příští ročník této akce, který, jak doufáme, bude stejně úspěšný jako ten letošní.