Nejprve bude na pořadu 29. ledna turnaj v budějovickém mariáši. „Tentokrát přesunujeme tradiční klání do pivnice U Bručouna v Jánské ulici v Prachaticích. Prezentace je od půl jedné, prvním kolem začneme přesně úderem jedné hodiny odpolední. Zváni jsou všichni příznivci dobrého mariáše, jsou připraveny i velice kvalitní ceny, pro vítěze například DVD přehrávač,“ zve za organizátory na klání do Prachatic Václav Korous.

O čtrnáct dní později, přesně 12. února, se bude hrát další tradiční turnaj, tentokrát v bulce. „Hrát se bude ve Vlachově Březí U Svatoše,“ dodává Václav Korous.

Pro doplnění ještě uveďme výsledky posledních turnajů v uplynulém kalendářním roce, které se hrály v Lažišti. Turnaj v bulce zde vyhrál Petr Blahout před Václavem Korousem a Alfrédem Munzem. Hned za pomyslnými stupni vítězů zůstal Míla Pešek a za ním Vojtěch Zajac. Jedenáctý ročník turnaje v mariáši pak vyhrál Alfréd Munz před Františkem Mrázem a Petrem Hodinou. Na druhém stole v souboji o čtvrté až šesté místo kraloval Miroslav Majer před Alexandrem Kanalošem a Václavem Korousem.