Večer zahájila českobudějovická skupina The Subterraneans, které vévodí kytarista a zpěvák Jan Truhlář. Dále mohli návštěvníci vidět kapelu Inverted, kterou tvoří muzikanti z Prachatic a Českých Budějovic. „Jsem rád, že i naše kapela mohla podpořit tuto skvělou myšlenku. Je chvályhodné, že všichni muzikanti zahráli bez nároku na honorář,“ zhodnotil baskytarista skupiny Inverted Jan Loquenz. Velký úspěch sklidily také skupiny První hoře, Urin a The Pooh.

Ani letos zde nechyběla prachatická punková legenda Ucházím, která předvedla originální a energické vystoupení.
„Stejně jako v předešlých ročnících i letos věnujeme výtěžek koncertu, který činí čtyři tisíce deset korun, světové organizaci UNICEF. Všechny kapely navíc vystoupily bez nároku na honorář, za což jim chci velice poděkovat. Stejně tak i zvukař chtěl pouze poloviční cenu.. Výkony všech kapel byly vynikající“ uvedl organizátor koncertu Bořivoj Hrubec.

Návštěvníci si koncert užívali a řada z nich si i zatancovala. „Koncert se mi velice líbil. Asi nejvíce mě zaujala skupina The Pooh, která předvedla dynamickou a zajímavou hudbu. Docela mě ale zklamala poměrně malá návštěvnost. Lidé by měli podle mého názoru tuto dobrou myšlenku podporovat více,“ popsal své pocity z koncertu Jan Vágner z Prachatic.