Jednoznačně nejvíce kandidátek na hlasovacích lístcích najdou voliči v Husinci. Zde bude usilovat o jejich hlasy hned dvanáct subjektů. Dnes vám přinášíme kompletní jmenné přehledy kandidátů podle stran v pořadí, které jim bylo vylosováno.

1. Starostové a nezávislí:
1. Vlasta Kalinová
2. Miloslav Hasil
3. Petr Ostadál
4. Karel Brašnička
5. Ondřej Pasáček
6. Jaroslava Žáková
7. Marie Neužilová
8. Jaroslava Hovorková
9. Eva Pešková
10. Irena Pajerová
11. Zdeňka Květoňová
12. Zlatuše Schindlerová
13. Renata Krejčová
14. Blanka Svobodová
15. Michaela Dolejšová

2. ODS:
1. Petr Tesárek
2. Jaroslava Milena
 Dejmková
3. Radek Mařík
4. Naděžda Tichá
5. David Attendorn
6. Václav Klabouch
7. Lucie Kabátová

3. Konzervativní strana:
1. Ivana Ošťádalová
2. Pavel Gelnar
3. Petr Smola
4. Pavel Friedberger
5. Miroslav Kabát
6. Leopold Heinzl
7. Václav Dejmek
8. Jaroslav Lácha
9. Anna Zdeňková
10. Václav Rubeš
11. František Kůta
12. Jana Kučerová
13. Jan Hes
14. Jan Kačírek
15. Karel Maun

4. Česká strana nezávislých podnikatelů pro město Husinec:
1. Martin Pocklan
2. Miloslav Toušek
3. Pavel Velek
4. Miloslav Hasil
5. Kateřina Prášková
6. Milan Pavelka
7. Jaroslav Havlíček
8. Martin Toušek
9. Věra Šmardová
10. Petr Brotánek
11. Emerich Rauscher
12. Jan Mikeš
13. Petr Čermák
14. Pavel Fridrich
15. Lenka Škopková

5. Sdružení pro podporu sportu, živnostníků a ochranu životního prostředí:
1. Jiří Oulický
2. Josef Oulický
3. Josef Machulda
4. Ivan Neumann
5. Jaroslava Oulická
6. Jiří Brázda
7. Jana Neumannová
 Štechová
8. David Křivánek
9. Jiří Oulický
10. Jiřina Oulická
11. Josef Brázda
12. Miroslava Attendornová

6. TOP 09:
1. Ludvík Friedberger
2. Markéta Pluhařová
3. Jiří Novák
4. Mirka Halabrínová
5. Libuše Tesařová
6. Milan Zíka
7. Jitka Petrlíková
8. Lenka Kosmatová
9. Karel Kabát
10. Michaela Literová
11. Radek Malec
12. Josef Matějka
13.Vojtěch Vlček
14. Lenka Grunská
15. Bedřich Křivánek

7. KDU – ČSL
1. Ludmila Raušerová
2. Lenka Kalinová
3. Robert Klesner
4. Zdeňka Poláková
5. Václav Lang
6. Marie Třísková
7. Jana Tomanová
8. Pavel Fiedberger
9. Jan Hanuš
10. Petra Langová
11. Josef Opa
12. Vlasta Maunová
13. Marie Janderová
14. Vlastimil Ježek
15. Vladimír Červený

8. Spojení demokraté – Sdružení nezávislých:
1. Václav Heinzl
2. Alena Nováková
3. Jaroslav Vodenka
4. Václav Kuna
5. Tomáš Balcer
6. Zuzana Bláhová
7. Jiří Hraše
8. Jana Předotová
9. Dagmar Hasilová
10. Milan Krejčí
11. Dana Kolářová
12. Věra Ženíšková
13. Marie Brašničková
14. Karel Vorlíček
15. Josef Frnka

9. SNK – Změna pro Husinec:
1. Filip Takáč
2. Zdeněk Petrášek
3. Bohuslava Kosmatová
4. Jaroslav Hes
5. Miroslav Hrdlička
6. Luboš Kůs
7. Dana Kolářová
8. Anna Klíchová
9. Radmila Linhartová
10. Miroslav Petrlík
11. Petr Šíma
12. Jakub Zušťák
13. Tomáš Chmel
14. Tomáš Pánek
15. Václav Maryska

10. Mladí pro Husinec:
1. Magdaléna Nováková
2. Romana Permanová
3. Jiří Kraus
4. Vlasta Pasáčková
5. Milan Kindlman
6. Michal Hraše
7. Václav Šíma
8. Zuzana Ženíšková
9. Jaroslava Kolářová

11. Sdružení nezávislých kandidátů pro město Husinec 2010:
1. Jaroslav Neužil
2. Vladimír Tišler
3. Karel Vastl
4. Daniel Tesař
5. Luděk Tonka
6. Jiří Dolejš
7. Petr Dušek
8. Hynek Neužil
9. Petr Kuneš
10. Zdeněk Košťál
11. Václav Tichý
12. Jan Kolda
13. Miroslav Váňa
14. Petr Hubáček
15. Jan Vacík

12. ČSSD:
1. David Kudýn
2. Václav Pauch
3. Pavel Pajer
4. Josef Frnka
5. Jan Krejčí
6. Petr Perman
7. Vlastimil Šísl
8. Milan Cína
9. Petr Pauch
10. Petra Permanová
11. František Milota
12. Alena Hronová
13. Eliška Pavelková
14. Marie Nebeská
15. Jana Vančurová