Pohár si odnesly tanečnice skupiny Mini, které předvedly svoji zasněnou, růžovou, slaďounkou a líbeznou choreografii Růžové snění, kdy k podtržení celkové atmosféry používaly nezbytné rekvizity pro taneční styl performance. Jednalo se o šátečky a růžové růžičky.

Některé z nich tančí pouze od října tohoto roku, o to větší úspěch a pro každou z nich to byla první opravdová a veliká soutěž. Jak dodaly trenérky velmi kvalitně obsazená, a to soubory z jižních a západních Čech a dokonce i souborem Slovenským.

Baletky, tak je jejich choreografie pracovně nazývána, získaly pohár za absolutní vítězství v dětské věkové kategorii a byla vybrána ze všech choreografií nejrůznějších tanečních stylů, o to je jejich úspěch zaslouženější a více cennější. „Napočítali jsme třináct souborů, které jsme předběhli, a to je opravdu veliký úspěch. My, jako trenérky, si především ceníme slov Richarda Hesse, uznávaného tanečníka a obávaného porotce, známého z televizní soutěže Star Dance a Bailando, slova chvály vyřkl před plným sálem, který se otřásal ohromným potleskem. Děkujeme a vážíme si těchto slov, které nás především motivují k další, jak už bylo řečeno velmi náročné, ale krásné práci nejen s malými dětmi,“ říkají trenérky.

Pochválit určitě musíme i naše juniorky, které přes všechny bacily a nemoci, které je sužovaly, také podaly perfektní výkon a svůj Rokec zatančily. Dokonce si ho i pořádně užily, a o to jde přece ze všeho nejvíce, mít z tance především radost.