A nejen to, o jarních prázdninách se mohou těšit i na spoustu akcí, které pro ně chystá netolický Dům dětí a mládeže. Podle slov vedoucí pracoviště Evy Vincikové si tak děti už v pondělí mohou vyzkoušet drátkování. Akce, která je pro všechny malé návštěvníky zdarma, začíná už v devět hodin ráno. Na ní se děti budou učit odrátkovat skleničku, ale i jiné věci, které už budou záležet pouze na jejich fantazii.Nejen ruce, ale rovnou celé tělo si budou moci protáhnout děti o jarních prázdninách v netolickém Domečku. Sportovní soutěže zaměstnají děti hned v několika disciplínách. Podmínkou je jen dobrá sportovní obuv.
„O prázdninovém týdnu se děti dále mohou zúčasnit i středečních deskových her. Ze středy na čtvrtek je zase připraven zájezd do Brna, kde navštívíme nejenom samotné město s průvodkyní, ale také aquapark v Kohoutovicích a brněnské ZOO. V neposlední řadě se děti mohou těšit i na cirkusový program. A tady nepůjde jen o dívání, ti, co budou chtít, se mohou přímo zapojit,“ nalákala Eva Vinciková, která upřesňuje, že zájemci si budou moci vyzkoušet chůzi po laně, balancování na míči a dokonce i fakírské umění, jakou je bezesporu chůze po hřebících či střepech.
Týden bude zakončený nocováním v Domečku. „Kapacita je ale omezená. Na samotnou akci budou děti potřebovat spacák, karimatku, přezůvky, věci na spaní a neměl by chybět ani nějaký ten polštářek,“ závěrem uvedla Eva Vinciková.