„Narodit se jedenáctého jedenáctý není nic zvláštního, takže jsme si vlastně uvědomili až před nedávnem, že letos oslaví takové narozeniny plné jedenáctek. Myslím si, že je to náhoda. Když jsem jí čekala, říkala jsem starší dceři, že by nám ji mohl přivézt Martin na bílém koni, ale samozřejmě jsem si vůbec neuvědomila, co bude za jedenáct let,” říká k magickému datu narození své druhé dcery maminka Zuzany Eva Müllerová z Prachatic, která prý s manželem Pavlem žádný speciální dárek pro tuto příležitost nepřipravuje.

„Zuzana si přála oblečení na snowboard, a také ho dostane. Možná ale ještě větší dárek pro ni bude ta neobvyklá oslava narozenin,” smála se maminka Eva.
Na ní se těší i Zuzana, která prozradila, že oproti jiným rokům bude mnohem velkolepější.

„Nebudeme slavit doma, ale v hospodě v Nebahovech, kde bydlí moje teta. Nevím, jaké dárky dostanu, ale večer si rozhodně užijeme, moc se na to těším,” řekla včera Zuzana, kterou jsme vyzpovídali v Základní škole Vodňanská, kam chodí do páté třídy. A slavit s ní budou samozřejmě i spolužáci, kteří jsou na oslavu, jejíž součástí bude i diskotéka, pozváni také.

„Pozvané jsou asi všechny holky ze třídy a také nějací kluci. Budeme ale slavit už i tady ve škole, určitě Zuzana dostane i nějaké dárky od spolužáků. Já pro ní mám čokoládu „Nejlepší kamarádka” a také šampaňské, samozřejmě jen to pro děti. No a večer budeme v Kulturním domě v Nebahovech, bude tam i muzika a tak. Myslím, že se všichni moc těšíme, bude to sranda,” řekla včera nejlepší kamarádka Zuzany a její spolužačka Karolína Dejmková s tím, že o Zuzaniných narozeninách samozřejmě celá třída ví už dlouho dopředu. Zuzana sama ale výjimečné datum svých jedenáctých narozenin příliš neřeší a nepřikládá mu velký význam. Mohl se tak prý narodit kde kdo.

„Podle mě je to jenom náhoda. Možná, že se ale přeci jen za tím datem něco skrývá, někteří lidé na to věří. Já jsem to ale sama ještě nijak nezkoumala, možná se k tomu dostanu někdy později. V pátek budu jen slavit narozeniny a jsem ráda, že u toho bude moci být celá třída a všichni lidé, které mám ráda, takže to bude přesně takové, jak jsem si přála,” pochvalovala si dnes jedenáctiletá Zuzana.Výjimečné narozeniny tak korunuje výjimečná oslava.

Pro Zuzanu Müllerovou bude dnešek dobrý den. Prachatický deník totiž oslovil numeroložku Gitu Gabrielli, aby vysvětlila význam jedniček v datu narození Zuzany Müllerové z Prachatic. Gita tvrdí, že dnešní den bude pro Zuzanu příjemný. „Dnešek je její den, už se tak narodila. Den je pro ní zajímavý a ochranný. Dnes se jí bude dařit, navíc bude mít sama nad sebou ochrannou ruku,” uvedla k dnešním narozeninám Zuzany Müllerové. Jelikož 11. 11. 2011 dává dohromady 8, znamená to, že by měla udržovat rovnováhu ve veškerém konání.

Podle Gity Gabrielli má ale Zuzana těch jedniček v datu narození až moc. „Jedničky jsou na hraně s emocionálním vybíjením. Měla by se tak vydat na uměleckou cestu. Vhodné by bylo i něco, co je o lidech, s lidmi nebo pro lidi,” upřesnila numeroložka.

Zuzana bude velmi přímočará v úsudku, ovšem diplomacie jí podle Gity Gabrielli příliš neřekne. „Emocionální nálady jí mohou v životě dělat neplechu, ale jinak to může dotáhnout hodně daleko. Mohu říci, že rozhodně neumře chudá,” zakončila Gabrielli.