Zatímco ve středu dokázali, že věk není tím rozhodujícím faktorem při sportovním klání, v pátek odpoledne už to roztáčeli na Arkádách Staré radnice v Prachaticích v country stylu. Právě tam se konal v pořadí třetí ročník benefiční country přehlídky.

Hned ve třech různých tanečních sestavách se publiku předvedli tanečníci a tanečnice prachatického Senior country Sen Sen. Ti si k benefici pozvali i smíšený pěvecký sbor radostné přátelství. Ten zvolil pro tuto příležitost, jak jinak, repertoár country a vzdal tak poctu legendě české country Michalu Tučnému.

A nechyběla ani podstatně mladší generace, když do programu zařadili pořadatelé taneční vystoupení dětí z MŠ Zahrádka a k nim se přidaly také o trochu starší tanečnice Baletního studia Olgy Pilátové. A i když jejich vystoupení nebyla vyloženě country, jak uvedla duše přehlídky a nezaměnitelná moderátorka Zdenka Hrůzová: „Vůbec to není na škodu věci. Nakonec i Michal Tučný říkal, že country je všechno, co mám rád."

A aby toho nebylo málo, benefici doplnila svou neotřelou pohádkou Anička a Letadýlko a hudebním vystoupením také Hawai Swing Society. Prachatičtí senioři tak znovu dokázali, že zkratka Sen Sen, tedy senzační Senioři, jim patří zcela právem.