Zajímavým zpestřením projektu Pojď si vybrat, co tě baví, při které na prachatickém stadionu sportovalo pod vedením olympioniků na 1500 dětí byla pondělní večerní Talk show za moderování Vojtěcha Bernatského.

Na jeviště prachatického divaldla Vojtěch Bernatský postupně pozval pět ikon českého a československého sportu. Atletka Jarmila Kratochvílová vyprávěla o svých sportovních začátcích, dosud nepřekonaném světovém rekordu na 800 metrů, rivalitě s Maritou Kochovou i současném trénování v Čáslavi. Diskař Imrich Bugár vyprávěl o tom, jak se z rodné maďarštiny potýkal se slovenštinou a češtinou, o atletických soubojích i o svém působení ve Star Dance. S Jarmilou Kratochvílovou pak ukázali, jak jim jde valčík. Roman Šebrle připomněl, že s atletikou začínal až v sedmnácti letech, nemohl se vyhnout ani dotazu na ztracenou olympijskou medaili a hovořil o tom, jak je těžké se alespoň přiblížit vlastnímu světovému rekordu. Fotbalista Karol Dobiaš samozřejmě nezapomněl omluvit své "fotbalové dvojče" Antonína Panenku a přidal plno historek ze své bohatého fotbalového života. Posledním protagonistou večera byl další fotbalista Ladislav Vízek, známý rebel a kritik současných poměrů ve fotbale. Ani on se nemohl vyhnout dotazům na své blížící se působení ve Star Dance.

Na úplný závěr však došlo ještě na oceňování. Nejprve obdrželi tři talentovaní mladí sportovci, kteří vzešli z hlasování v anketě Sportovec okresu Prachatice za rok 2015, poukázky od Prachatického deníku na odběr sportovního zboží v hodnotě 5000 korun. Na úplný závěr přišla gratulace pro Václava Pancera, chodící encyklopedii sportu na Prachaticku, k jeho blížícím se devadesátinám. Samozřejmě se všem oceněným dostalo gratulace od všech na jevišti a obrovského aplausu všech v hledišti.