Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, která se stala ve čtvrtek 25. července ve 4 hodiny na silnici ve směru jízdy Horní Vltavice – Kubova Huť. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který se v místě nechoval ohleduplně a ukázněně a při předjíždění nákladního vozidla Man s připojeným návěsem se nestihl bezpečně před toto vozidlo zařadit, čímž došlo ke střetu těchto vozidel a k poškození levé přední části vozidla Man. Po dopravní nehodě řidič na místě nezastavil a nehodu následně neoznámil. Hmotná škoda na poškozeném nákladním vozidle Man je odhadem 80 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo v sobotu 3. srpna v době od 12 do 12.15 hodin na parkovišti naproti domu v obci Nová Pec. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Peugeot 308, u kterého poškodil zadní nárazník a víko kufru. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Peugeot 308 je předběžným odhadem 5 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, aby je kontaktovali na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, telefonní číslo 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158.