V sále Národního domu se to hemžilo maskami a kapela ValdaBand hrála výborně k tanci i poslechu. Sál byl plný a přišly maškary všeho druhu, aby podpořily nápad Zdeňka Krejsy a Jiřího Kučery s benefiční akcí. Výtěžek ze vstupného je totiž první částkou z dvou milionů a tří set tisíc, která KreBul v tuto chvíli chybí na rekonstrukci Domu na křižovatce u Štěpánčina parku v ulici Zlatá stezka v Prachaticích. V pátek večer se vybralo 22 tisíc korun a do sbírky se zapojila i kapela ValdaBand třemi tisíci. Takže páteční konečná suma je 25 tisíc korun.

Maškary ale nejen tančily, ale také soutěžily o ceny. Tu první za nejlepší masku vyhrála Marfuška, mezi dětmi vyhrál kosmonaut a jako skupina byla podle porotců nejlépe namaskovaná parta ze školy z Bradavic včetně Brumbála. Všichni vítězové získali sladkou odměnu.

A protože šlo o bál, nesměla chybět tombola. A i v ní se vyhrávaly ceny a některé z nich zůstaly rovnou v KreBul pro jejich klienty. Tablet věnovala Monika Kahudová a televizor pak Radka Paulová. Obě dámy se shodly, že takové vybavení se bude do nově rekonstruovaného Domu na křižovatce hodit.