Nová prodejna nahradí původní prodejnu v Sezimově Ústí, která již nesplňovala kritéria kvalitního a moderního nakupování. Nabídne zákazníkům velkou šíři sortimentu přímo na prodejní ploše, kvalitní interiérovou navigaci, samoobslužnou část, větší skladové prostory i interaktivní panely, na kterých mohou prodejní technici ukazovat zákazníkům nejen další sortiment, ale i edukativní videa. V prodejně je zakomponováno interiérové bazénové centrum s keramickým bazénem Excelence Vikomt. Prodejna nově disponuje snadným přístupem k servisu s moderně vybavenou přijímací místností.

„Už v roce 2016 jsme se pustili do revitalizace a modernizace naší prodejní sítě a jedním z hlavních kritérií byl i výběr atraktivních obchodních lokalit, kam bychom umístili naše nové modernizované prodejny místo původních. Táborská prodejna je toho příkladem. V jižních Čechách tak máme pět prodejních center – v Písku, Strakonicích, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci a nově v Táboře, které se nacházejí ve vyhledávaných obchodních lokalitách,“ vysvětluje předsedkyně představenstva a generální ředitelka společnosti Mountfield Jana Moravová a doplňuje: „Během slavnostního otevření bude veškerý sortiment nabízen za zajímavé výprodejové ceny a připraven bude i dárek k nákupu v podobě exkluzivního vína“.

56 prodejen
Mountfield provozuje celkem 56 prodejen v České republice a 18 na Slovensku. Na začátku roku byla otevřena v nové lokalitě prodejna v Mostě, v dubnu nová prodejna v Praze – Čestlicích, v červnu v Příbrami a také prodejna ve slovenském Trenčíně. Do konce roku je v plánu modernizace dalších 15 prodejen.