Vzhled Krumlovské ulice, a to jak 
z pohledu pěších, tak i motoristů, se mění. V polovině prázdnin začalo město s opravami sítí a chodníků mezi kruhovou křižovatkou u supermarketů a křižovatkou ke sportovnímu stadionu. S pracemi chce ale pokračovat i na podzim.

Omezení:Nový povrch komunikace 
v Krumlovské ulici si vyžádá částečnou uzavírku. Provoz v ulici bude svedený do jednoho pruhu, který bude sloužit obousměrně. Dopravu budou řídit semafory. Objízdné trasy proto nebudou potřeba.


„Finále oprav plánujeme na polovinu listopadu. Část ulice už je hotová, do další části se teď pouštíme. Opět se jedná 
o sítě a povrchy. V polovině listopadu pak položíme nový asfaltový povrch, a to od sídla technických služeb až ke kruhové křižovatce," přiblížil starosta města Martin Malý.


Podle jeho slov není v plánu žádné větší omezení řidičů a úplné uzavírky. „Průjezd bude po celou dobu zachován, ale jen jednosměrně. Vjezd do zúžení zůstane obousměrný a doprava bude regulována semaforem," poznamenal starosta.


Přípojky do kanalizačního řadu už jsou z části dokončené, po obou stranách ulice město navíc buduje nový povrch chodníků. „Kromě jedné části, která není nutná měnit. Opravy se týkají i vjezdů k domům, kde jsou snížené obrubníky. Dříve se s vjezdy totiž nepočítalo, došlo tu k úpravám, které si obyvatelé udělali sami, my je teď chceme sjednotit a udělat tak, aby byly v pořádku," poznamenal Martin Malý.


Podle jeho slov tak i ulice, která vede dopravu od Krumlova, bude nejen na povrchu, ale i pod ním, opravená. „Tím, že navážeme na již opravené úseky ulice, budeme mít ulici kompletní," doplnil.