Letošní opatření nepřejí realizaci fyzické konference (nejprve z května přesunuta na říjen), a proto se organizátoři rozhodli, že připraví vybrané příspěvky v online podobě. Půjde o blok reportáží a příspěvků, které se váží k tématu multikulturní výchovy. Premiérově bude celý záznam k vidění na Youtube kanále KreBul, a to v neděli 25. října od 16:00 hodin.

V letošním roce se konference koná pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské a také pod záštitou doc. PhDr. Martina Kluse, PhD., MBA, což je štátny tajomník Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky.

Premiéra speciálního konferenčního vysílání se uskuteční v neděli 25. října od 16:00 hodin, a to na youtube kanále KreBul. Sledovat jej budu moci také diváci na facebooku, na profilu ICM.Prachatice, viz níže uvedené odkazy. Během vysílání uvidíte zajímavé příspěvky z oblasti multikulturní výchovy, představení zajímavých aktivit a projektů z České republiky i zahraničí (Slovensko, Německo, Rakousko). Budeme rádi i za vaše případné dotazy, které můžete zasílat na adresu krebul@krebul.cz.

Věříme, že pro vás připravené reportáže budou přínosné a dozvíte se z nich řadu zajímavostí z oblasti multikultury. Tradičně bude konference zakončena položením květiny na hřbitově obětí pochodu smrti ve Volarech. Děkujeme také za finanční podporu všech aktivit v rámci projektu „Vzpomínka pro lidskost“, který finančně podpořila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská, Jihočeský kraj a Nadační fond obětem holocaustu.

Odkazy, kde můžete v neděli sledovat konferenční vysílání:

https://www.facebook.com/icm.prachatice/

https://www.youtube.com/channel/UCn8wYvHDcr-KRtHkJIdhjzQ

Zdeněk Krejsa, pořadatel