Své narozeniny centrum oslavilo ve velkém stylu zahájením vernisáže o činnosti a službách v budově Krajského úřadu v Českých Budějovicích. Na vernisáži paní ředitelka Mgr. Hana Vlasáková, DiS. představila jednotlivé sociální a doprovodné služby, které svým klientům centrum poskytuje.

Veřejnost má možnost si výstavu prohlédnout až do poloviny července. Mezi gratulanty nechyběly zástupkyně správní a dozorčí rady centra Ing. Jaroslava Pupíková, DiS. a paní Hana Rabenhauptová, a členka zastupitelstva a rady města Prachatice RNDr. Jana Krejsová. Pro návštěvníky bylo připravené občerstvení a jako na každé správné oslavě nechyběl ani výborný dort. Všichni návštěvníci odešli s motýlím dárkem a pro vedoucí center bylo nachystané překvapení v podobě nového občanského průkazu centra.

JCZPS, o.p.s. je obecně prospěšnou společností, která poskytuje na sedmi pracovištích po celém Jihočeském kraji registrované sociální i doprovodné služby pro osoby se zdravotním postižením, seniory a jejich rodiny. Pracoviště JCZPS o.p.s., se nacházejí v bývalých okresních městech, a to v Českých Budějovicích, Českém Krumlově, Jindřichově Hradci, Písku, Prachaticích, Strakonicích a Táboře. Centra poskytují poradny pro zdravotně postižené, seniory a jejich rodinné příslušníky, osobní asistenci, sociálně aktivizační služby, výdej euroklíčů, půjčování kompenzačních a rehabilitačních pomůcek, vzdělávání, prodej a výdej pomůcek sluchově a tělesně postižené, Prachatický dobročinný obchůdek.

Hanka Vlasáková