„Letos přišlo přesně  devatenáct tisíc a jeden platící návštěvník,"  uvádí k aktuálním číslům Jaroslav Černý. Lepší léto už bylo jen to před čtyřmi lety, kdy na koupaliště Hulák přišlo přes dvacet tisíc lidí.

„Celkově ale musím říci, že se letošní sezona vyvedla. A to nejen s ohledem na počasí, ale je vidět, že se nám podařilo vychytat i některé mouchy, na něž si lidé stěžovali," chválí ředitel.

A tak oproti začátku, kdy se zranil jeden z návštěvníků, který nedbal toho, že byly brány koupaliště otevřeny jen za účelem opalování a koupání v bazénech bylo zakázáno, nakonec vše vyšlo. „Tehdy jsme neměli ještě hotové vzorky vody, takže jsme nemohli nikoho pustit do vody. Tento návštěvník ale sjížděl na skluzavce a zranil se. Od té chvíle jsme ale žádný podobný případ nezaznamenali," vrátil se k ne příliš šťastné události ředitel.

O tom, že koupaliště je v pořádku, svědčí nejen kontrola skluzavek, které prošly téměř na jedničku, drobná závada byla okamžitě odstraněna, ale i to, že všechny vzorky vody vyšly vždy v pořádku. A to i v době vysokých teplot.
„Možná, že ještě něco pro návštěvníky venkovních bazénů uděláme, ale zatím je to jen myšlenka," nastínil Jaroslav Černý.
Spokojená s veřejným koupalištěm je i Eva Podlahová, která jej navštěvuje se svojí dcerou.

„Já jsem spokojená maximálně. Dcera navíc začala už i plavat, takže je fajn, že je tu i bazén, kde se dá nejen namočit, ale i zaplavat si. Já tu nevidím žádné chyby, vyhovuje mi. Je tu hodně dětí, takže je dcera mezi nimi, občerstvení, kde sice nečekáte, že si budete moct dát svíčkovou, ale tu by si v horku stejně nikdo nedal. K tomu, abychom mohli strávit u bazénu téměř celý den, je tu nabídka dostačující," hodnotí Eva Podlahová se slovy, že ani cena za vstup jí nepřijde nijak přemrštěná.

Také Ivana Bušková se svým synem trávila horké dny na koupališti. „Trochu mi vadí, že je tu hodně studená voda. Je škoda, že nevyšlo vyhřívání vody do bazénů. Pro malého je tu zatím v podstatě jen nejmenší bazének, který je v podstatě pořád plný. Neumí plavat, takže jinam sám nemůže. Zásadní výhrady ale určitě nemám, jsme tu spokojení a chodíme sem rádi," uvedla.