Úředníci poradí

V rámci zlepšování služeb poplatníkům daně z příjmů fyzických osob budou přiznání k této dani stejně jako v loňském roce vybírána i ve všech obcích s pověřeným obecním úřadem.
Již nyní jsou na informačních tabulích finančních úřadů jak v Prachaticích, tak i ve Vimperku, umístěny informace potřebné pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob za rok 2007, a to včetně praktických příkladů a odpovědí na nejčastější dotazy daňových poplatníků. Další informace je možné průběžně získávat též na internetových stránkách České daňové správy http://cds.mfcr.cz.

Jiné úřední hodiny

Základní informace k podání daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob – kdy lze podat daňové přiznání :
Od 10. do 31. března budou Finanční úřad v Prachaticích a Finanční úřad ve Vimperku pro veřejnost plně otevřeny každý den v pracovních hodinách to je: pondělí a středa od 7.30 do 17, úterý od 7 do 15.30, čtvrtek a pátek od 7 do 14.30 hodin.
V týdnu od 25. do 28. března budou oba finanční úřady otevřeny pro veřejnost každý pracovní den až do 18 hodin. V pondělí 31. března budou finanční úřady v Prachaticích a ve Vimperku pro veřejnost otevřeny od 7.30 do 18 hodin.
V sobotu dne 29. března bude navíc Finanční úřad v Prachaticích pro veřejnost mimořádně otevřen v době od 8 do 12 hodin.

Více v tištěném vydání v úterý 25. března 2008.