Většina členů komise pod vedením předsedy Františka Hodiny se na vlastních zkouškách podílela jako rozhodčí. Jako čekatel na rozhodčího se zúčastnil kolega ze Strakonic  Jiří Cuhra.

Zkoušky zahájil  František Hodina a ředitel zkoušek a místní myslivecký hospodář František Šnajdr. Dále si zkoušky řídil hlavní rozhodčí Vojtěch Kuthejl, který rovněž provedl veterinární prohlídku. Bylo jmenováno celkem 5 rozhodčích pro 2 skupiny psů. Na zahájení a na konci kynologické akce slavnostní fanfáry zatroubila  Eva Mikulová.

Ke zkouškám se přihlásilo 12 psovodů se 4 psy velkých plemen a s 8 psy malých plemen.
Při závěrečném hodnocení bylo vyhlášeno, že ze 4 ohařů 3 psi obstáli v I. ceně a  1 v ceně III.  Z 8 psů malých plemen se ke zkouškám dostavilo pouze 6 psů a 5 obstálo v I. ceně a 1 v ceně III.

Vítěz velkých plemen Václav Klein s krátkosrstým ohařem Fabby Ja-Sta Czech (na snímku) a vítěz malých plemen Karel Kocurek s jezevčíkem drsnosrstým Aimy od Úpatí Bobíka převzali z rukou vrchního rozhodčího Vojtěch Kuthejla a předsedy kynologické komise Františka Hodiny poháry a drobné předměty na památku od OMS.

Všichni vůdci poté i diplomy. Poděkování za průběh zkoušek přednesl i předseda OMS Ivan Štětina.
Na zkouškách se podílelo i několik členů uvedeného MS, kteří zaváděli rozhodčí a zkoušené psovody se psy do honitby a poděkování patří za dobře zazvěřenou honitbu na zkoušky.

Všem zúčastněným patří poděkování.

Jan Kandl