Pondělí
Ještě ani nikdo nekoupil od města pozemky a obyvatelé Volar už spekulují o tom, kdo postaví ve městě nový supermarket.  Jejich nadšení ale nesdílejí menší místní obchodníci.
Deník: Nač stahovat kalhoty, když je brod v nedohlednu? Aspoň mají prodejci čas zareagovat včas.

Úterý
Pondělní noční dopravní nehoda mezi Netolicemi a Němčicemi byla od začátku roku na Prachaticku pátou, která měla smrtelné následky. Při té poslední zemřel na místě nehody otec s dcerou.
Deník: Není horší zpráva, než ta, která oznamuje něčí smrt. Snad to byla letos poslední svého druhu.

Středa
Až o sto korun levnější by mohli mít teplo v Prachaticích lidé, kterým je dodává městská společnost Tepelné hospodářství.
Deník: Zní to jako rajská hudba, tak snad v ní nebude moc falešných tónů.

Čtvrtek
Ani týden od spuštění nového systému na registrech vozidel nebyli úředníci schopni uspokojit žádosti všech zájemců. Ve středu dosahovala úspěšnost systému čtyřiceti procent.
Deník: Nejde to a nejde, tak to ještě vydržme, však ono si to zase sedne. Naštěstí pro všechny jsou v tomto případě lidé před přepážkou za těmi na druhé straně chápavější, než jindy.

Pátek
I přes zaručené zprávy o tom, že  místo Madety žádný obchoďák nevyroste, zatím investor pokračuje v přípravách na realizaci záměru. Koupil areál od Madety, jedná s úřady a zastupitelé schválili zadání změny územního plánu.
Deník: Dokud neodejde z obchodního centra první zákazník se zaplaceným nákupem, budou se nejspíš zaručené zprávy, že tu nic stát nebude, šířit po městě dál.

Sobota
Pro některé obce, kterým by nové rozpočtové určení daní ubralo peníze, svitla naděje. poslední návrh jim budoucí příjem o něco vylepšil.
Deník: Za doslova každou korunu jsou obce rády. I když asi výsledek nebude pro všechny uspokojivý.