Z počátku se hrál vyrovnaný zápas, ale postupně začali iniciativu přebírat hosté a po zbytek duelu svého soka tlačili. K jejich škodě se jim ale nepodařilo proměňovat šance. Již v 7. minutě ideálně vyslal Babka Kuneše, a ten se řítil sám na branku domácího T. Sýse, který ale svého protivníka vychytal. Ve 14. minutě si pak narazil Ketzer s Králem a tvrdě vystřelil ze 22 metrů. Jeho střelu ale domácí brankář opět kryl. V 25. minutě pak Čkyňští konečně udeřili, když krásnou nahrávku Turka ml. zužitkoval Babka. Proti jeho bombě pod břevno neměl vimperský brankář žádnou šanci. Těsně před přestávkou mohl ten samý hráč přidat svůj druhý gól v zápase, ale tentokrát svou vyloženou šanci neproměnil. Hostující brankář Hoško měl za celý první poločas jen jeden zásah při centru domácích na zadní tyč.
Druhý poločas začali lépe opět hosté. Agilní Turek ml. ale odkrytou branku v 50. minutě netrefil. V 64. minutě hlavičkoval po volném kopu Kotouse sám na malém vápně Kvapil. Jeho střele však chyběl patřičný důraz. Hned poté napřáhl ke střele z 28 metrů opět hostující Kvapil, jehož prudká střela mířila tentokrát do břevna.
Čkyně nakonec litovala svých nevyužitých šancí, jelikož v 88. minutě získal míč u lajnové čáry Mikeš, který následně z dálky vystřelil přímo do šibenice a vyrovnal tak na 1:1. „Zápas jsme měli vyhrát, ale v koncovce jsme si nepočínali důrazně. Snad se hráči poučí a v dalších zápasech uvidíme z naší strany více branek,“ dodal vedoucí týmu SK Čkyně Michal Uhlík.