Za měsíc a půl skončí cesta Jany Stejkozové k finále soutěže MISS Prima křivky (1. roční soutěže se konal pod názvem Miss Full Of Beauty).

Už 13. září se finalistky sejdou na vyhlášení vítězek v Divadle Hybernia a nebude mezi nimi chybět ani Jana Stejkozová ze Zbytin.

Ta má za sebou v červenci třídenní soustředění, kde natáčela i oficiální medailonek, trénovala chůzi a choreografii.

„Natáčely jsme v bazénu potápění, na terase rozhovory. Pilně jsme trénovaly chůzi a modelingové kreace. Byla to docela fuška, v podobě bolavých, nateklých nohou, puchýřů a jiných bolístek, ale všem nám to hodně dalo. Také si nás vzala do parády choreografka Kristýna, se kterou trénujeme choreografii na finálový večer. Byly jsme dostatečně informované o tom, co která potřebujeme vylepšit, a po celou dobu jsme kolem sebe měly ty nejlepší profesionály, kteří se nám věnovali opravdu na dvě stě procent.

Všichni k nám byli vstřícní a i když někdy bylo potřeba zvýšit na nás hlas, vždy to bylo jen pro naše dobro. Mohu říci za nás za všechny, že soustředění nás posunulo o velký kus dál a všechny se již těšíme na další soustředění, které bude na stejném místě, tedy v areálu Monínec, za necelé tři týdny,“ zhodnotila Jana Stejkozová.

Velkou změnou pro Janu Stejkozovou, která pracuje jako kadeřnice ve Volarech, je i to, že na doporučení odborníků z týmu soutěže změnila svoji původní barvu vlasů. „Ještě na začátku minulého týdne jsem měla vlasy z části blond a z části černé. Teď mají čokoládový odstín. Pro mně osobně je to velká změna,“ dodala.