Hlavním programem sice bylo fotbalové utkání místních žen proti Arabela teamu složenému ze známých osobností uměleckého života, ale všichni přítomní si užívali dosyta i doprovodný program.

Velice působivé byla ukázka dálkově řízených leteckých modelů. Zdíkovské fanoušky mladé kopané potěšili svým výkonem domácí hráči, když porazili své soupeře z Katovic. Děvčata zacvičila zumbu, představily se i mladé roztleskávačky. Svou chvíli slávy si prožili i místní dobrovolní hasiči. Pak již mohlo začít hlavní fotbalové utkání.

Hrálo se na zmenšené hřiště a netradičně na třetiny po patnácti minutách. V dresu hostů se představili například Bořek Slezáček, Kamil Emanuel Gott, Martin Tankwey, Jiří Rámeš a další. Od autové čáry střídavě fandil a moderoval například Martin Maxa. Domácí výběr žen z branky držel Jiří Krejčí a utkání bylo od začátku velice vyrovnané a ve vedení se střídaly oba celky. Nakonec zápas skončil smírně 6:6.

Hosté se pak všem přítomný představili i ve svých hlavních „disciplínách“, zazpívali to nejlepší ze svého repertoáru a všichni si to náramně užívali. Finále pak patřilo skupině Kabát Revival West.

„Spokojenost. Díky všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli,“ hodnotili spokojeně Zdíkovskou Arabela show její hlavní organizátoři Jiří Dvořák a Jiří Krejčí.