„Vánoční prodej jsme nasměrovali do sálu společenského domu,“ upřesnila včera starostka Volar Martina Pospíšilová s tím, že stánkaři mají k dispozici pro tentokrát volarské náměstí.

Vánoční strom bude ve Volarech ozdoben už v sobotu, a na vánoční trhy bude zářit. Ve Volarech ale zdobí strom rostoucí přímo na náměstí. „Obnovili jsme městskou vánoční výzdobu. Za zhruba třicet tisíc korun jsme nakoupili ozdobené větve na sloupy veřejného osvětlení,“ doplnila starostka.

Lidé, kteří v sobotu navštíví vánoční trhy, dostanou sklenici s punčem. Ten totiž budou hned od devíti hodin ráno rozdávat návštěvníkům volarští radní v čele se starostkou Martinou Pospíšilovou a jejím zástupcem Robertem Pročkou.

Do vánočních trhů se již dnes zapojila městská knihovna, která nabídne zájemcům knihy pod stromeček, a to od 14 do 17 hodin. V nabídce je prý nepřeberné množství knih.

V sobotu se navíc knihovna do trhů připojila s celostátní akcí Den pro dětskou knihu, která podporuje dětské čtení. Volarské vánoční trhy budou v sobotu od devíti do dvou hodin odpoledne.