Chcete skoro na vlastní kůži zažít, jak dvacítka policistu zasáhla proti lidem a majitelům barů a restaurací, kteří porušovali vládní nařízení?

Nebo se chcete vrátit k černobylské tragédie a očima vědy se podívat, co obrovské dávky radiace uvolněné po výbuchu jaderného reaktoru napáchaly na tělech likvidátorů - pracovníků, kteří měli za úkol bojovat s plameny a a minimalizovat následky katastrofy? 

Jste sportovní fanoušek či fanynka a máte zájem se spolu s reportérem Deníku zúčastnit polotajného setkání fotbalových hráčů, trenérů a funkcionářů, kteří se sešli v Kolíně, aby se poradili, jak kopanou očistiti od úplatkářů a podvodníků?

Chtěli byste vědět, co se děje na radnici ve vašem městě? Nebo, tak jako ve Zlíně byste se chtěli dozvědět o „válce policajtů? aneb o tom, jak a proč proti sobě jsou šéfové různých policejních oddělení?

To jsou jen čtyři příklady unikátních článků, které pro Vás tým redaktorů Deníku v celé zemi denně připravuje. Většina z nich je publikována v tištěné verzi Deníku, ať v celostátně sdílené části nebo v jednotlivých regionálních, okresních či městských vydáních Deníku.

Všechny tyto jedinečné zprávy, a je jich více než stovka každý den, jsou pak dostupné v digitální verzi Deník.cz. na mobilu či na počítači. Zde si je bez omezení mohou číst všichni předplatitelé Deníku či Deník.cz. 

Jste jedním z nich? Nebo se jím chcete stát či předplatné Deníku.cz někomu dát?

Darujte na Vánoce ověřené nejen místní informace. Digitální předplatné Deník.cz a všech jeho lokálních mutací můžete svým blízkým pořídit již od 249 Kč. Předplatné pořídíte z pohodlí svého domova a dárkový certifikát získáte okamžitě po zaplacení. Darovat jej můžete vytištěný nebo elektronicky. 

Více informací získáte na www.denik.cz/poukaz nebo použijte QR kód, který naskenujete svým chytrým telefonem.

Zdroj: Archiv