Pár byl nalezen ve čtvrtek 30. listopadu večer.Pár byl nalezen ve čtvrtek 30. listopadu večer.Zdroj: Policie ČRO konkrétním místě neštěstí jako první informovaly novinky.cz. Nešťastná událost se stala v jedné z chatových osad, které začínají hned na okraji Lhoty, ale zasahují až do katastru nedalekého Vrcova. Podle informací Deníku se jednalo o pár ve středním věku, kdy údajně muž nejprve zastřelil partnerku a potom obrátil zbraň proti sobě.

Podle místních se mělo jednat o muže středního věku. Mezi chataři se mluvilo o tom, že za tragédií mohla být i žárlivost.

„Muž měl být dlouhodobě nemocný a partnerka mu údajně byla nevěrná,“ říká se mezi chataři. Mělo se jednat o celkem movitého muže, který pocházel z Prahy. K večeru byla chatová osada ztichlá a nikdo by ani nevěřil, jaká se zde odehrála tragédie. Místí ani chataři o neštěstí moc mluvit ale nechtěli.

Náměstí ve Frymburku. K neštěstí mělo dojít v růžové bytovce.
Dva mrtví ve Frymburku. Policie šetří podezřelou smrt muže a ženy
Dům ve Frymburku, ve kterém k tragédii došlo.
Byla to vražda. Muž z Frymburka podle místních ubodal manželku, pak se oběsil

Policisté ke smrti dvou lidí sdělili, že podle prvotních informací nehrozí nikomu dalšímu nebezpečí. Další informace zatím nezveřejnili, jen to, že byla u obou mrtvých nařízena soudní pitva.

Podobná tragédie se odehrála na konci letošního září ve Frymburku na Českokrumlovsku. Muž zde po údajné předchozí hádce zavraždil manželku a poté spáchal sebevraždu.

Vraždy na jihu ČechZdroj: Deník