K první z nich došlo ve čtvrtek 15. února v 10:50 hodin v ulici Sadová ve Vimperku. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla, který se nechoval ohleduplně a ukázněně, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Fabia. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Škoda Fabia ve výši zhruba 5000 korun.

Druhá se stala v sobotu 17. února v 09:45 hodin, v ulici Krumlovská, na parkovišti OD Kaufland v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zadní části zde zaparkovaného osobního vozidla Škoda Yeti. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle Škoda Yeti ve výši zhruba 5000 korun.

Třetí dopravní nehoda se stala v úterý 20. února v 00:01 hodin na místní komunikaci v obci Lhenice, v ulici Krumlovská. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil pravým bokem do levého boku zde zaparkovaného osobního vozidla VW Variant. Dosud neustanovený řidič na místě nezastavil a nehodu neoznámil. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě na vozidle VW Variant ve výši zhruba 30.000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky těchto dopravních nehod o informace. Veškeré informace k dopravním nehodám, prosím, oznamte na linku Policie České republiky 158 nebo přímo dopravním policistům na telefonní číslo 974 236 254.