Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 26. června v 11.55 hodin v ulici Náměstí Svobody v obci Vlachovo Březí. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který narazil do dlážděného soklu. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na soklu je předběžným odhadem 40 000 korun

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 29. června v 1.15 hodin, na místní komunikaci, před domem, v ulici Polní v Prachaticích. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič osobního vozidla VW Golf, RZ: 6C9 5862, který při objíždění vozidla naboural pravou částí do levého boku zde zaparkovaného vozidla Škoda Superb, a poté naboural do kamenné zdi sousedního domu. Po dopravní nehodě řidič na místě zastavil, ale od vozidla odešel a dopravní nehodu následně neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Golf je předběžným odhadem 30 000 korun, na vozidle Superb je škoda zhruba 150 000 korun a na betonové zdi domu je škoda přibližně 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 14. července v době od 12 hodin do 17.50 hodin, na místní komunikaci, v ulici Náměstí Přátelství, ve směru jízdy od ulice Italská. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného vozidla, který se v místě dopravní nehody nechoval ohleduplně a ukázněně, neřídil se pravidly silničního provozu, následkem čehož narazil do zde zaparkovaného osobního vozidla Opel Vivaro, u kterého poškodil levé zpětné zrcátko. Podezřelý řidič na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Opel je předběžným odhadem 10 000 korun.

Dopravní policisté žádají svědky o informace k dopravní nehodě, ke které došlo dne 16. července v 19.10 hodin, na volném úseku silnice I. třídy číslo 4, mezi obcemi Vimperk - Čkyně. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud neustanovený řidič dosud nezjištěného motocyklu, který při předjíždění nákladního vozidla ohrozil protijedoucího řidiče, kdy se střetl s levým bokem protijedoucího osobního vozidla Audi. Podezřelý motocyklista na místě nezastavil a dopravní nehodu neoznámil. Hmotná škoda na vozidle Audi je předběžným odhadem 80 000 korun.

Dopravní policisté žádají případné svědky těchto dopravních nehod, aby je kontaktovali na služebně v ulici Pivovarská 4 v Prachaticích, telefonní číslo 974 236 254 nebo prostřednictvím tísňové linky 158.