Měl přijmout sezónní VIP-„volňásek“ hokejového klubu Black Wings výměnou za různé poskytnuté výhody, uvedl list. Permanentka stojí podle webu klubu kolem 4000 eur. Zemské ředitelství policie si k tomu vyžádalo vyšetřovací spis státního zástupitelství pro hospodářství a pro potírání korupce. Případ rozjelo oznámení Black Wings proti bývalému manažerovi, které se zmiňuje také o „službách“ inspektora.

Nezatoulal se k nám?

Neviděli jste ho?Neviděli jste ho?Zdroj: Deník/PNP

Od začátku února je hledán jako zmizelý 58letýGregor Wolf z příhraničního Grafenau. Rodina ho viděla naposledy 4. února ve Spiegelau. Následně se nedostavil k více smluveným termínům. Je vysoký 196 centimetrů, sportovní postavy, nosí brýle, má krátké tmavé vlasy, mluví bavorským dialektem. Pravděpodobně měl na sobě pláštěnku a světlezelenou fleecovou vestu. Naposledy jel na stříbřitě fialovém trekingovém kole. Policie prosí o informace na tel. 08552/9606-0.

Porod bezdomovkyně

V třeskutém mrazu mínus 15 stupňů přivedla pod širým nebem na svět dítě 20letá bezdomovkyně v Norimberku, informují PNP. Porodila v pátek nad ránem na větrací šachtě metra. Když ji našla kolem páté hodiny policie, bylo dítě už na světě. Matka se snažila ochránit je a sebe před mrazem spacím pytlem. Záchranáři, kteří se dostavili za pár minut, je dopravili do nemocnice. „Jak se jim daří, není známo. Centrála záchranky ale neví o žádných komplikacích. Proč se mladá žena neodebrala k porodu do nemocnice, je otevřené,“ uvádí list.