Předchozí
1 z 4
Další

Přednáška Maroko.Přednáška Maroko.Zdroj: Strunkovice nad BlanicíS putováním severozápadním cípem „černého“ kontinentu vás seznámí cestovatelé a světoběžníci Láďa Pletka a Čeněk Jansa na přednášce Maroko. Ta se koná ve čtvrtek 4. dubna od 19 hodin v Komunitním centru Strunkovice (budova Obecního hostince). Vstupné dobrovolné. Více najdete v kulturním kalendáři. 

Franta Mimozemšťan.Franta Mimozemšťan.Zdroj: Strunkovice nad BlanicíKINO Strunkovice v pátek 4. dubna hraje od 19 hodin komedii „Franta mimozemšťan“ (ČR, režie Rudolf Havlík). Vstupné stále bezkonkurenčních 100 korun. Více o filmu na Franta mimozemšťan.

Znovu a líp.Znovu a líp.Zdroj: Strunkovice nad BlanicíMilovníkům divadla je vyhrazena sobota 6. dubna, kdy se v kinosále KD ve Strunkovicích nad Blanicí představí Scéna (stále) mladých při Divadelním souboru Čelakovský Strakonice s komedií Znovu a líp. Začátek v 19 hodin. Vstupné 100 korun. A o čem že to bude? On je známý spisovatel, má rád drahé pití, mladší ženy a obdiv. Ona je jeho manželka a už toho má dost…

Merta, Hrubý, Fencl.Merta, Hrubý, Fencl.Zdroj: Strunkovice nad BlanicíHudební klasika v podání tria Vladimír Merta, Jan Hrubý a Ondra Fencl. Koncert v kinosále Kulturního domu ve Strunkovicích nad Blanicí začíná v úterý 16. dubna od 19 hodin. Vstupné 250 korun. Více o koncertu na Strunkovice nad Blanicí.