Od jedenadvaceti hodin se mohou zájemci těšit především na skladby ze zatím posledního vydaného alba skupiny s názvem Za čarou, které kapela nahrála před rokem. Nebudou chybět ale ani starší osvědčené hity.

Rocková skupina Mash vznikla již před patnácti lety a v současné době ji tvoří Petr Slavík – zpěv a doprovodná kytara, Milan Ráž – zpěv a sólová kytara, David Veselák – zpěv a klávesy, Václav Hynčík – baskytara a bubeník Pavel Huspeka. „Prachatičtí uvidí náš nový program. Jeho součástí jsou i pyrotechnické efekty a světelná show. Návštěvníci se mají rozhodně na co těšit,“ uvedl bubeník skupiny Mash Pavel Huspeka.

Dále se zájemcům představí skupina Narttu, ve které vystupují muzikanti z Vlachova Březí, Vimperka a Horosedel. Jasným poznávací znak kapely tvoří výrazný zpěv klávesisty Jana Tláskala. Narttu se jako jedni z mála skupin mohou pochlubit hned třemi kytaristy, což dává jejich hudbě nezapomenutelný výraz. Návštěvníci uslyší hlavně chytlavé melodie a úderné rytmy. Skupinu dále tvoří Roman Mráz – doprovodná kytara a zpěv, Ivan Tláskal – basová kytara a zpěv, David Fridrich – sólová kytara a zpěv, Petr Pankratz – doprovodná kytara a Zdeněk Škopek – bicí.

„Na koncert se těšíme. V Prachaticích jsme hráli již několikrát a vždy to byl příjemný zážitek,“ popsal své pocity kytarista skupiny Narttu Román Mráz.