1/8

Úterý 23. května

Bleší trh
Prachatice, KreBul od 9 do 16 hodin
Tradiční akce v prachatickém Domě na křižovatce u Štěpánčina parku. V nabídce budou také nové věci z KreBul Obchůdku.

Psí kamarád
Prachatice, park Mládí od 16 hodin
Kroužek psí kamarád při Domu dětí a mládeže v Prachaticích připravil v parku Mládí u dopravního hřiště ukázky práce záchranářkých psů. 

Spokonožka aneb Co udělat pro spokojené nožky
Prachatice, Rodinné centrum Naomi od 17 hodin
Praktický a zábavný seminář Květy Kadlecové pro každého, kdo chce vzít své nohy do svých rukou a vědomě ovlivňovat své tělo i duši. Čas s reflexní terapií a dalšími samoléčebnými metodami.

Znovu se zamilovat
Prachatice, Kino Národka od 19.30 hodin
Vstupné: 140 korun
Co kdyby náhodná textová zpráva vedla k lásce vašeho života? V romantické komedii Znovu se zamilovatse Mira Rayová vyrovnává se ztrátou svého snoubence a posílá několik romantických zpráv na jeho starémobilní číslo, aniž by věděla, že číslo bylo přiděleno k novému pracovnímu telefonu Roba Burnse.Novináře Roba krása upřímných slov uchvátí. Když dostane za úkol napsat profil megahvězdy Celine Dion(která hraje sama sebe ve své první filmové roli), požádá ji o pomoc při vymýšlení způsobu, jak se s Mirouosobně setkat a získat její srdce.

Bombastický Johan
Vimperk, Kino Šumava od 20 hodin
Vstupné: 110 korun
Výbušná komedie o životě Johana, maloměstského samotáře s citem pro dynamit, který se dostává do neustálého konfliktu s venkovskou komunitou. Johan, který v mládí osiřel, je vychováván svou tetou a strýcem a po celý život se snaží najít své místo ve společnosti a vyrovnat se s celoživotní neopětovanou láskou k dívce ze sousedství, kterou během svého mládí málem rozmetal na kusy.

loading
arrow_left Předchozí
1/8
Další arrow_right