1/7

Středa 29. května

close Linda Rybová v představení Tři verze života info Zdroj: archiv Deníku zoom_in Linda Rybová v představení Tři verze života

Andílci anebo čerti

Kdy: od 17 hodin
Kde: Kinosál ZŠ a MMŠ Národní Prachatice
O co jde: Přednáška pedagoga a komeniologa Prof. Jana Hábla. "Je člověk ve své podstatě dobrý, nebo zlý? Odpověď na tuto otázku zásadně určuje, jak vychováváme." Rezervace na montessori.prachatice@seznam.cz.
Za kolik: 100 korun

Už tě mám dost

Kdy: od 19 hodin
Kde: Městské divadlo Prachatice
O co jde: Mimořádná komedie napsaná v nejlepší tradici britského humoru. Krize středního věku po anglicku. Manželství Lindy a George se po sedmnácti letech octlo v krizi. George vyčpělost soužití na rozdíl od Lindy nevnímá, ale jakmile je přinucen podívat se pravdě do očí, pokusí se zachránit vztah riskantním krokem. Když mu plán nevyjde, odejde z domu, aby dal manželce příležitost „najít samu sebe“. Rozehraje se partie, v níž nemalou roli sehraje i jeho otec a jejich nejlepší přátelé a nad níž se vznáší otázka, zda to přece jen ještě nezkusit… Vtipné dialogy a situační gagy jsou samozřejmou předností této mimořádné komedie uváděné s velkým úspěchem po celém světě. Hrají: Martin Kraus nebo Martin Písařík / Saša Rašilov / Lída Rašilovová / Miloslav Mejzlík / Milan Peroutka / Denisa Nesvačilová.
Za kolik: Vyprodáno

Vášnivost, Thriller

Kdy: od 19 hodin
Kde: MěKS Vimperk
O co jde: Velmi napínavou hořkou komedii plnou překvapivých zvratů a konfliktů, jež se odehrávají na půdorysu komorního dramatu přiváží do Vimperka Divadlo Verze. Divadelní veterán a mladý dramatický talent spojili své síly a napsali vášnivý románek a domnělý thriller v jednom. Inspirovali se filmy A. Hitchcocka, skřípajícími vztahy dramatu Kdo se bojí Virginie Woolfové i erotismem románu Nebezpečné známosti. Vznikla napínavá hra plná překvapivých zvratů a konfliktů, jež se odehrávají na půdorysu komorního dramatu. Účinkují: Linda Rybová, Jana Janěková ml., David Matásek, Jan Holík.
Za kolik: 550 korun

loading
arrow_left Předchozí
1/7
Další arrow_right