Rodinné sportovní hry

Sportovní hry pořádá DDM Prachatice pro rodinné dvojice s plněním zajímavých disciplín. Akce je soutěžní, bojuje se o zajímavé ceny. Součástí jedné disciplány je Běh pro zdraví.

Běh pro zdraví 2009

Běh pro zdraví je sportovní, kulturní, humanitární akcí (běh, chůze, jízda na kole, na kolečkových bruslých, s kočárky, pejsky apod.) kolem Veřejného koupaliště Hulák a parku.

Samotného běhu se zúčastní i Vlastimil Harapes, který zazpívá píseň ze svého CD Scházíš mi. Nebude chybět ani autogramiáda.

Pořadatelé:
Prachatice – Zdravé město Prachatice, DDM a VZP za velké spolupráce Městské knihovny, Sportovního zařízení Prachatice, Městského úřadu Prachatice a Klubu zdravotně postižených.

Celý plakát
#nahled|https://g.denik.cz/29/b1/pt_beh_pro_zdravi_270809_denik-galerie.jpg|https://g.denik.cz/29/b1/pt_beh_pro_zdravi_270809.jpg|Běh pro zdravý 2009, který se uskuteční již 2. září od 15.00 hodin v areálu DDM Prachatice. Ve stejnou dobu se můžete těšit také na rodinné sportovní hry, které pořádá DDM Prachatice. Nebude chybět ani zpěv či autogramiáda Vlastimila Harapese.#

Hana Rabenhauptová