Na Krumlovsku, kam zasahuje i kousek Prachaticka a Budějovicka, patří mezi nejstarší kandidáty pětašedesátiletý současný senátor a starosta Hluboké nad Vltavou Tomáš Jirsa (ODS), stejného věku je i jeho protikandidát, místostarosta Prachatic Miroslav Lorenc (ANO 2011). Nejmladším kandidujícím v obvodu 10 je čtyřiačtyřicetiletý kaplický zastupitel a protipožární technik Václav Mikeš (SPD).

Na Táborsku, kam spadá i část Písecka a Benešovska, je nejstarším uchazečem o křeslo v horní sněmovně sedmdesátiletý filmový režisér a vysokoškolský pedagog z Vlašimi Miloš Zábranský (SPD). Jako nejmladší kandidáti se o hlasy obyvatel v obvodu 13 ucházejí dva devětačtyřicetiletí muži, milevský radní a právník Martin Kupec (ANO 2011) a chýnovský místostarosta, manažer a moderátor motokrosu Evžen Zadražil (Svobodní).

Na Jihlavsku, kam spadá východ Jindřichohradecka po Kostelní Vydří, Dačice, Peč, Cizkrajov, Slavonice a Staré Město pod Landštejnem, je nejstarším registrovaným kandidátem jednasedmdesátiletý lékař Václav Lhotský (SPD) z Třebíče. Jeho nejmladším konkurentem o hlasy veřejnosti v obvodu 52 je právník a předseda Institutu práva a občanských svobod - Pro Libertate Tomáš Nielsen (Právo Respekt Odbornost).