DŮLEŽITÉ KONTAKTY

- Číslo na krajskou hygienu 736 514 386

- Číslo na celostátní nonstop infolinku 724 810 106 nebo 725 191 367

- Celostátní informační linka pro občany v souvislosti s koronavirem - 1212

- Call centrum města Prachatice nabízí informace v nouzovém vztahu a koordinaci na lince 388 607 607

- Ve Vimperku je zřízena informační telefonní linka 388 414 365.

- Důležitá rada: určitě si do mobilu uložte číslo na svého praktického lékaře

V souvislosti s preventivními opatřeními zavedenými kvůli nebezpečí šíření koronaviru na území České republiky hygienici žádají obyvatele, aby krizové telefonní linky využívali pouze pro nezbytné zdravotní informace a jako zdroj odpovědí na dotazy obecného charakteru použili například emailovou adresu koronavirus@khscb.cz nebo web www.koronavirus.mzcr.cz, či nové stránky Jihočeského kraje. 

Nemocnice Prachatice otevírá od středy 25. března ODBĚROVÉ MÍSTO PRO PACIENTY S PODEZŘENÍM Z NÁKAZY COVID -19

Odběrové místo.Pacienti budou vyšetřeni na doporučení praktického lékaře, epidemiologa či lékaře Infekčního oddělení Nemocnice České Budějovice. Provozní doba tohoto odběrového místa bude v rozsahu: PO - PÁ: 8.00 - 14.00 hod.
Pacient se k vyšetření objedná na tel. čísle 607 059 517 (Po-Pá, 8-14h).
V objednaný den a čas odběru dorazí do areálu Nemocnice Prachatice, a.s. autem, ve kterém bude čekat na vyzvání. Zdravotnický personál pacienta telefonicky kontaktuje a poučí o dalším postupu. Následně mu bude v prostorách odběrového místa proveden odběr.  
Osobní komunikace s personálem odběrového místa probíhá ze strany pacienta již s nasazenou rouškou na nose a ústech. Pacienti si k vyšetření připraví kartu pojištěnce, občanský průkaz a žádanku o vyšetření.

CO DĚLAT V PŘÍPADĚ POTÍŽÍ

Co je koronavirus?Mezi symptomy onemocnění patří suchý kašel, dušnost, únava a neustupující horečka. Provázet ji může také bolest kloubů a svalů. Zvláštní případy mohou vést k zápalu plic, selhání ledvin a smrti. Koronavirus se pak přenáší z člověka na člověka po úzkém kontaktu. Jak upozornilo ministerstvo zdravotnictví, jde o takzvanou kapénkovou infekci, která se přenáší vzduchem. Inkubační doba je dva až 27 dní.

Pokud na sobě člověk pozoruje příznaky koronaviru, neměl by se osobně vypravit k lékaři a riskovat tak nakažení dalších osob. Naopak by měl kontaktovat svého registrujícího lékaře nebo lékařskou pohotovost, případně i krajskou hygienickou stanici. Zde získá pokyny k dalšímu postupu. 

CO DĚLAT V KARANTÉNĚ

Mohu jít z karantény vyvenčit psa?
Ano, ale pouze v nezbytně nutném případě, pokud mi jej nemohou vyvenčit příbuzní, sousedi či kamarádi. Mělo by to být v době, kdy je venku co nejméně lidí, a venku bych měl být pouze co nejkratší dobu. Důležité je vyhnout se kontaktu s dalšími pejskaři i kolemjdoucími.

Mohu si z karantény dojít nakoupit?
Nejlepší je objednat si nákup přes internet, zaplatit jej předem a požádat donáškovou službu, ať jej nechá přede dveřmi. Vyzvednu si jej až po jejím odchodu. "Když už opravdu není zbytí a pro něco si musí člověk dojít, tak opět ideálně s rouškou, nebo alespoň nakoupit rychle a držet si odstup od lidí, a rychle jít zpátky. Samozřejmostí je hygiena rukou," upřesnila tisková mluvčí Krajské hygienické stanice Středočeského kraje Dana Šalamunová.

Kdy mi hrozí třímilionová pokuta za nedodržení karantény?
Případné pokuty se budou řešit individuálně podle konkrétního provinění. Vyšší sankce by mohla hrozit zejména v případě opakovaného porušování zákazu vycházení.

Lidé pomáhají lidemSousedé si pomáhají při pandemii. Podívejte se, kdo vás v okolí potřebuje

NÁKUPY

Prachatice
Nákupy.Iniciativa lidí v Prachaticích vznikla v sobotu 14. března. Hlásí se desítky dobrovolníků, nakupují, venčí pejsky či roznáší letáky, aby dali lidem mimo sociální síť na vědomí, že něco podobného funguje. Lidé, kteří potřebují pomoc prachatických dobrovolníků, mohou volat na číslo 728 576 381. Okamžitou reakci měl také prachatický Český červený kříž. „Nabízíme pomoc našich dobrovolníků. Zprostředkujeme donášku nákupu nebo vyzvednutí léků,“ řekla Zuzana Pelikánová z ČČK. Službu lze domluvit na telefonním čísle 724 367 840. „Stačí si připravit tašku, lísteček s požadavky na potraviny a peníze na nákup, případně recept,“ dodala. Cílem je eliminovat vycházení nejvíce ohrožených skupin obyvatelstva.

Vimperk
Město Vimperk rozšiřuje dočasně službu pro osoby, které nemají zajištěnou pečovatelskou službu, a to kromě dovozu základního nákupu potravin a drogerie i o dovoz léků pro seniory a osoby se zdravotním znevýhodněním. Nákup bude zajištěn v pracovních dnech a v sobotu od 7.30 do 17.00 hod.  Zároveň je možné zabezpečit dovoz obědů ze zařízení, která vydávají obědy přes „výdejní okna“ a nezajišťují vlastní rozvoz. Službu si můžete domluvit na telefonním čísle: 773 754 801. Stačí si připravit tašku, lísteček s požadavky na potraviny a peníze na nákup, případně jídlonosič na oběd s lístečkem a  kontaktem, kde je domluven odběr obědu.

ÚŘADY:

Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, kontakt: 388 607 111

Vzhledem k současné situaci se vedení města rozhodlo, že provozní doba úřadu od dnešního dne bude:

Pracoviště občanských průkazů, cestovních dokladů, evidence obyvatel a podatelna budou otevřeny pouze v úřední dny, pondělí od 8:00 do 11:00, středa od 13:00 do 16:00. Při příchodu do budovy se prosím nahlaste na podatelně úřadu a zde sdělte svůj požadavek. Po té budete nasměrováni do příslušné kanceláře. 

Dopravně správní agendy (řidičské průkazy a evidence vozidel) budou otevřeny také pouze v úřední dny, pondělí od 8:00 do 11:00, středa od 13:00 do 16:00. Zde dle svých možností upřednostněte on- line rezervaci na přepážku registru vozidel.

V ostatní dny bude úřad pro veřejnost uzavřen. Doporučujte občanům telefonickou či e-mailovou komunikaci.

Městský úřad Vimperk

Od pondělí 16.3.2020 do odvolání dochází k omezení osobního kontaktu pracovníků Městského úřadu Vimperk s veřejností. Potřebné záležitosti lze řešit pomocí telefonického kontaktu, případně s využitím mailové pošty. Kontakty na  zaměstnance jsou uvedeny na webových stránkách města Vimperk www.vimperk.cz .

Možné je také využití centrálního mailu urad@mesto.vimperk.cz , případně elektronické podatelny epodatelna@mesto.vimperk.cz pro dokumenty podepsané elektronickým podpisem.

Pokladna je pro veřejnost uzavřena, veškeré platby provádějte bezhotovostně prostřednictvím bankovních aplikací.

Osobně donesené dokumenty budou přijímány pouze v bodově Steinbrenerova č.p. 6, na podatelně v úředních dnech, tj. v pondělí a ve středu v časech od 8:00 do 9:00 a od 14:00 do 16:00 hodin.

Městský úřad Volary

S účinností od 16.03. 2020 do odvolání se stanovuje provozní doba MěÚ Volary takto:

Pondělí 14 -17 hodin

Středa 8 – 11 hodin

V provozu bude pouze PODATELNA MěÚ Volary, prostřednictvím které bude zajišťován chod úřadu.

V ostatní dny bude MěÚ Volary pro veřejnost uzavřen. 

Tel. 388 302 211, ID datové schránky: kxrj2k8, e- mail: podatelna@mestovolary.cz

Městský úřad Netolice

Městský úřad Netolice zajišťovat pouze agendu podatelny, a to v těchto úředních hodinách:

Pondělí – 8:00 až 11:00 hod.

Středa – 14:00 až 17:00 hod.

Budova Městského úřadu Netolice bude pro veřejnost trvale uzavřena, přičemž na vstupních dveřích bude uveden telefonní kontakt na pracovnici podatelny, která po jejím kontaktování zajistí převzetí doručovaných písemností. Tuto pracovnici lze přivolat rovněž zvonkem umístěným v průjezdu budovy radnice.
Pokladna Městského úřadu Netolice bude rovněž uzavřena. Platby budou přijímány pouze bezhotovostně (platba na účet). Účinnost tohoto opatření je prozatím stanovena ode dne 16. března 2020 do 24. března 2020 do 6:00 hod.

Město Vlachovo Březí

Od pondělí 16.3.2020 se až do odvolání omezuje provoz Městského úřadu.
Městský úřad žádá občany, aby pro komunikaci s úřadem používali výhradně elektronickou (e-mail, datová schránka) a telefonickou komunikaci. Velká část agend a požadavků lze konzultovat či přímo řešit po telefonu nebo elektronicky. 

Úřad práce

Na Úřadu práce ČR je možné vyřídit většinu záležitostí elektronicky. Přistupuje proto s účinností od 16. března 2020 k některým organizačním změnám, které omezí osobní kontakt s veřejností a eliminují tak riziko šíření nákazy koronavirem jak v případě klientů, tak i samotných zaměstnanců úřadu. Přijatá opatření nebudou mít dopad na poskytování služeb klientům. V důsledku maximální snahy o zajištění ochrany zdraví veřejnosti i zaměstnanců a současně všech klíčových činností, zejména pak evidence uchazečů o zaměstnání, řádné výplaty dávek a podpor, přistupuje Úřad práce ČR k následujícím organizačním opatřením: 
•      ÚP ČR vyzývá veřejnost, aby s jeho zaměstnanci komunikovala primárně elektronicky, prostřednictvím telefonu nebo provozovatele poštovních služeb.
•      ÚP ČR rovněž žádá klienty, aby důsledně zvážili, zda je nutné realizovat podání, která není možné učinit elektronicky, okamžitě. Jeho zaměstnanci jsou připraveni konzultovat s lidmi jednotlivé případy „na dálku“ a najít jiná vhodná řešení, bez negativních dopadů na veřejnost.
•      Tiskopisy a další důležité dokumenty mohou lidé odevzdat také do schránek umístěných obvykle při vstupu na příslušné kontaktní pracoviště ÚP ČR, případně na jiném viditelně označeném místě.
•      Výplata dávky v hotovosti nebo v poukázkách proběhne v případě jednotlivých klientů po předchozí telefonické domluvě.
•      Osobní jednání bude umožněno po předchozím objednání. 
Žádosti, které si klienti běžně vyřizují na příslušném kontaktním pracovišti ÚP ČR, je možné zaslat též e-mailem, a to i bez zaručeného elektronického podpisu. Přílohou takového emailu může být sken/fotografie s dokladovanou skutečností (např. sken/fotografie žádosti o dávku s podpisem, sken/fotografie uhrazených nákladů na bydlení apod.). Pokud klient touto cestou požádá o jakoukoli podporu/dávku vyplácenou Úřadem práce ČR, je nutné, aby do žádosti uvedl také své telefonní a emailové spojení. Zaměstnanci ÚP ČR jej tak, v případě nutnosti, mohou kontaktovat a předejít případným nesrovnalostem.

Finanční úřad

Od 16. 3. 2020 od 11:00 se v jižních Čechách DOČASNĚ uzavírají pracoviště v tzv. „optimalizovaném režimu 2+2“. V Jihočeském kraji se jedná o územní pracoviště v Blatné, Dačicích, Kaplici, Vodňanech
a Trhových Svinech. Ostatní pracoviště budou v pondělí a středu zpřístupněna veřejnosti od 8:00 do 11:00 hodin.
Po dobu zákazu volného pohybu osob je omezen provoz pokladen pro platby v hotovosti. Veřejnosti bude pro platbu v hotovosti zpřístupněna pouze pokladna na Územním pracovišti v Českých Budějovicích, a to také pouze v pondělí a středu od 8:00 do 11:00 hodin. Všechny klienty žádáme, aby zodpovědně dodržovali pravidla zodpovědného chování, zejména dostatečné rozestupy v délce minimálně 2 metry. 
Na každém územním pracovišti bude v pracovní době zpřístupněn označený box pro bezdotyková podání (prosíme, aby podání byla vhazována v obálkách, případně sepnuta sponou, aby nedošlo k oddělení případných příloh). Tento box bude využíván nejenom pro daňová přiznání, ale jakákoliv podání finanční správě. Apelujeme na daňovou veřejnost, aby v podáních důsledně byly vždy uvedeny kontaktní údaje pro vzdálenou komunikaci (zejména mobilní telefon, telefon, email), pro případnou komunikaci ve věci těchto podání. 
Samostatně upozorňujeme na žádosti o zvláštní režimu dle zákona o evidenci tržeb (tzv. „bločky“).  Finanční úřad pro Jihočeský kraj žadatele prosí, aby případné žádosti vhazovali do bezdotykových boxů. Žádosti budou vyhodnoceny a žadatelé budou informováni prostředky vzdálené komunikace
o připravených dokumentech a bločcích k převzetí. Předání těchto dokumentů předpokládáme v druhé polovině dubna 2020 (přičemž řešená povinnost nabývá účinnosti od 1. května 2020).  
Doporučujeme ke komunikaci se správcem daně využívat dálkové formy komunikace (např. www.daneelektronicky.cz, datové schránky, e-mail).
Pro zodpovězení dotazů k aktuální situaci využijte následující telefonní čísla:
387 723 111      (ÚP v Č. Budějovicích)    380 760 111      (ÚP v Č. Krumlově)
384 353 111      (ÚP v J. Hradci)               382 750 111      (ÚP v Písku)
388 371 111      (ÚP v Prachaticích)         383 363 111      (ÚP ve Strakonicích)
381 480 111      (ÚP v Táboře)   
387 722 111      (FÚ pro Jihočeský kraj) 

Pro zodpovězení dotazů zejména v oblasti Elektronické evidence tržeb využijte telefonní číslo: 225 092 392 

ORGANIZACE A INSTITUCE:

Terno Prachatice
Otevírací doba supermarketu Terno Prachatice, od pondělí do soboty od 6.30 do 17 hodin. V neděli do odvolání zavřeno.

Lékárny Prachatice
Lékárna Nemocnice: Pondělí až pátek od 7 do 16 hodin.
Lékárna Benu Kaufland: Denně od 8 do 18 hodin, polední pauza od 12.30 do 13 hodin.
Lékárna Dr.Max ve Vodňanské ulici: Od pondělí do pátku od 7.30 do 17 hodin a v sobotu od 8 do 11.30 hodin.
Lékárna Pilulka nám. Přátelství: Pondělí až pátek od 7.30 do 17 hodin, sobota od 8 do 11.30 hodin.
Lékárna Benu v Primátorské ulici: Pondělí až pátek od 7.30 do 17 hodin (podle situace možná přestávka).
Lékárna Vila ve Vodňanské ulici: Pondělí, středa, čtvrtek a pátek od 7 do 16 a v úterý od 7 do 17 hodin.

Omezení u lékařů

Lékařky Magda Beránková a Iva Diepoldová pro děti a dorost v Prachaticích ve snaze zmírnit šíření nákazy změnily od pondělního rána ordinační dobu a připravily další opatření. Budova je navíc uzamčena. „Nemocní se musejí telefonicky objednat na konkrétní čas a sestra je vyzvedne u vstupních dveří. Dítě smí doprovodit pouze jedna dospělá osoba,“ uvedla Magda Beránková s tím, že obě dětské lékařky ve snaze minimalizovat kontakt mezi pacienty a případné šíření nákazy zrušily dopolední ordinační hodiny do odvolání.

V pondělí zkrátili lékaři ve Vlachově Březí pracovní dobu v ordinacích dětského, praktického a zubního lékaře. Nastydlé pacienty nepouštějí do budovy, kde lékaři sídlí, vůbec. „I když máme v současné době pouze improvizované ochranné pomůcky, provádíme ošetření akutních případů, abychom ulevili nemocnicím. Ordinujeme za zavřenými dveřmi, pacient se nejprve musejí ozvat telefonicky a následně situaci vyhodnotíme. Vydáváme e-neschopenky, e-recepty a potvrzení OČR,“ řekl Prachatickému deníku praktický lékař Martin Nerad z Vlachova Březí. Potvrzení OČR nelze vydávat elektronicky, jen papírovou formou. Veškeré pokyny mají pacienti vyvěšeny na vstupních dveřích do budovy. „Netrpělivě čekáme na ochranné pomůcky, které splňují parametry pro ochranu proti koronaviru,“ doplnil.

MUDr. Michaela Neumanová Volary: Pro akutní případy bude MUDr. Michaela Neumanová k dispozici ve své ordinaci dle ordinační doby. Z důvodu zvýšené ochrany zdraví není umožněn přístup do čekárny. Preventivní  prohlídky jsou odloženy, konzultace po telefonu možná  na tel. čísle: 388 333 836, 734 433 101

MUDr. E. Filipová Lhenice a Netolice: 
Ordinace dětského lékaře 23.-27.3.2020:
Pondělí Netolice 7-11 h.;
            Lhenice 12-13 h.
Úterý    Netolice 7-11 h.
Středa  Lhenice 7-12 h.
Čtvrtek Netolice 7-11 h.
Pátek   Lhenice 7-10 h.;
           Netolice 11-12 h.

Nadále objednáváme k vyšetření telefonicky. MUDr. Eva Filipová

Nemocnice Prachatice
S účinností od 13. 3. 2020 omezila Nemocnice Prachatice a.s. vstup pro veřejnost do nemocnice pouze hlavním vchodem a to ve všední dny od 15,30 hod a po celý víkend, včetně svátků. Od 18. 3. 2020 se toto omezení rozšiřuje na celý den i po pracovní dobu.

Prosíme pacienty i návštěvy, aby používali hlavní vchod do nemocnice, kde přes videotelefon nahlásí personálu důvod návštěvy nebo své obtíže. Bude jim v pracovní dobu (7,00-15,30) k dispozici zdravotník, který je podle jejich obtíží nasměruje do nemocnice.

S účinností od 17. 3. 2020 ruší okresní nemocnice Jihočeského kraje všechny plánované operace a omezuje ambulantní výkony i vyšetření, u kterých je to medicínsky bezpečné

„Na základě rozhodnutí vlády bude opatření zrušení veškerých plánovaných výkonů platné po dobu trvání nouzového stavu, tj. do 11. dubna 2020. Zastavujeme zároveň objednávání nových pacientů k těmto procedurám,“ dodal člen představenstva holdingu Jihočeské nemocnice, a.s. Ing. Michal Čarvaš, MBA.

Česká pošta Prachatice
Vzhledem k mimořádné situaci a vyhlášenému nouzovému stavu na území ČR mají všechny pošty od 19. 3. 2020 do odvolání upravenou otevírací dobu → max. do 16:00 hodin. 

Pošta PRACHATICE, PIVOVARSKÁ 1118, PSČ 38301:
Otevírací doba:
Pondělí:    od 08:00 do 16:00 hodin
Úterý:        od 08:00 do 16:00 hodin
Středa:      od 08:00 do 16:00 hodin
Čtvrtek:     od 08:00 do 16:00 hodin
Pátek:       od 08:00 do16:00 hodin
Každý den bude od 10:00 do 12:00 hodin obsluha pouze pro klienty starší 65 let se službou výplata důchodů! V souvislosti s tímto opatřením budou od 21. 3. 2020 do odvolání všechny pošty v SOBOTU a NEDĚLI uzavřeny.

Česká pošta Vlachovo Březí
Od 17.03.2020 bude až do odvolání zastaven provoz České pošty ve Vlachově Březí, a to z důvodu preventivních opatření proti koronaviru.

Veškeré uložené zásilky, důchody, poukázky a poštu je možné vyzvednout na České poště v Prachaticích, kde bude pro Vlachovo Březí vyhrazena zvláštní přepážka.

Sběrný dvůr Vimperk
Z důvodu karantény ČR dochází k omezení provozu Sběrného dvora (SD) ve Vimperku. SD bude v době od 17.3. do 24.3.2020 uzavřen.

Městská knihovna Prachatice
Město Prachatice, zřizovatel Městské knihovny Prachatice oznamuje, že uzavírá od 13.3.2020 do odvolání městskou knihovnu. Městská knihovna Prachatice oznamuje, že v následujících dnech bude probíhat revize knihovního fondu a nebude možné k vrácení knih využívat bibliobox v Zahradní ulici. Aktuálně nebudou uplatňovány žádné sankce za nedodržení výpůjční lhůty.

ČEVAK
S ohledem na nepříznivý vývoj epidemiologické situace v České republice je s platností od 16. března 2020 zákaz vstupu všem nepovolaným osobám do objektů společnosti ČEVAK. Až do odvolání budou uzavřena také všechna místa pro platbu za vodné a stočné. Pro tuto úhradu používejte výhradně bezhotovostní platební styk nebo platby na České poště. Údaje potřebné pro zaplacení jsou uvedeny na vaší faktuře. „Dodávky pitné vody zajišťujeme ve standardním režimu, pitnou vodu je možné používat bez jakýchkoli omezení, doplnila Jitka Kramářová.

Tepelné hospodářství Prachatice
Pro zachování bezpečné dodávky tepla a teplé vody prachatickým občanům, byl od pondělí 16. 03. 2020 kompletně uzavřen objekt kotelny. Výjimku tvoří pouze personál topičů zajišťující chod kotelny. Ostatní zaměstnanci a veřejnost nemá do objektu přístup. Zaměstnanci jsou vybaveni ochrannými prostředky a plně respektují doporučení vlády a vydané nařízení jednatele společnosti. Kvalita dodávky teplé vody je v pořádku a lze ji používat bez omezení. Vedení společnosti omezilo, po dobu nezbytných opatření, provoz administrativní části a umožnilo svým zaměstnancům práci z domova. Ostatní technický personál zajišťuje bezpečný chod teplárny. V případě poruch a havárií budou aktuálně přijata mimořádná opatření dle rozsahu situace.

DOPRAVA

Zákaz vstupu do autobusu bez ochrany obličeje rouškou

Dopravce ČSAD autobusy zavádí od 17. 3. opatření proti šíření koronaviru - a sice zákaz vstupu do autobusu bez ochrany obličeje rouškou. Za roušku lze považovat: šátek, šálu či podobnou ochranu proti šíření nákazy vzdušnou cestou. Rouška musí být pevně přichycena k obličeji.

JÍDELNY A RESTAURACE

Zdravá kuchyně Petra Stupky nabízí od pondělí 23.3. prodej z okénka teplých jídel v hygienických menuboxech v době od 10.00 hod. do 13.00 hod., na adrese Velké náměstí 14, Prachatice. Je také možnost rozvozu po telefonické objednávce na čísle: 777978910. Ceny jídel budou 80,- Kč u masitých jídel a 70,- Kč u bezmasých jídel + 5,- Kč menubox. Cena polévky je 14,- Kč +  6,- Kč termomiska s víčkem. Při rozvozu je možnost platit jedenkrát týdně, při osobním odběru upřednostňujeme placení kartou, u stálých zákazníků stravenkami, či penězi jedenkrát týdně.

Mokrý bistro Prachatice
Po dohodě s vedením sportovního zařízení je od středy 18.3. od 9 hodin otevřeno Mokrý bistro v areálu bazénu Prachatice. Jídla nebo nápoje nebude možné konzumovat v areálu bazénu, takže pouze s sebou.
V nabídce jsou jídla ze stálé nabídky doplněné o denní nabídku, nápoje a samozřejmě kávu.
Tento prodej bude mít svá pravidla a je nutné je dodržovat v zájmu nás všech. Pro lepší a rychlejší obslužnost je lepší volat a to na tel.č. 777596259.

Indická restaurace Tandoor
Na základě rozhodnutí vlády jsme dočasně uzavřeli všechny naše restaurace. Nadále však funguje rozvoz jídla přes DámeJídlo (ČB, PI, TA) a Otesánek (ČB) a taktéž možnost odnosu jídla s sebou.
Objednávky přijímáme a bližší informace k odnosu jsou na telefonech:
Prachatice 388 310 618
Písek 382 224 697
České Budějovice 387 201 810
Tábor 381 213 250
Další informace a kontakty naleznete na našich stránkách www.indicka.cz. Chápeme potřebu tohoto opatření a děkujeme i Vám za pochopení a přejeme nám všem pevné zdraví.

Školní jídelna ZŠ Národní Prachatice
Jídlo na objednávku s sebou do jídlonosičů – 388 385 938 nebo 724 277 339.

ROUŠKY

Lhenice.

JAK DODRŽOVAT HYGIENU

Jak snížit riziko nákazy koronaviru.

Koronavirus v Česku