více >>

Miloš Meier - Drumming Syndrome

Akce již skončila

,Přijďte se podívat na speciální vystoupení jednoho z nejuznávanějších a nejvytíženějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera.
Jeho bubenické koncerty, nazvané „Drumming Syndrome“, už přes 6 let získávají čím dál větší pozornost fanoušků a hudebních kritiků. Díky Milošově spolupráci s velikány české hudební scény ( Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, BSP, Supergroup.cz, Pražský Výběr, Stromboli, Wanastowi Vjecy, Aneta Langerová, ...) a působení v kapele DYMYTRY lákají jeho vystoupení spoustu muzikantů a hudebních fajnšmekrů. V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby kapel, ve kterých působí a také skladby, které jsou speciálně složené pro tento projekt. Vrcholem vystoupení je téměř hodinový set složený ze světových rockových a metalových hitů. V průběhu programu dojde i na Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí i zahraniční scéně, o vybavení, které používá a v případě zájmu proběhne i veřejná diskuze. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává vystoupení jedinečný a originální zážitek.
Díky vysoké bubenické kvalitě Miloš vystupoval s touto show na největších bubenických festivalech v Evropě. Hraje po boku největších světových bubenických es a jeho renomé tak stále vzrůstá.

V případě velkého zájmu se vystoupení uskuteční v Městském divadle.

Vstupné: 150,- předprodej / 200,- na místě

8. 3.  (19:00–21:00)
Husova 110, Prachatice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ